Vajomingo Senato įstatymas siūlo netaikyti mokesčių kriptovaliutoms

vajomingas kriptovaliutos
0Shares

Vis daugiau valstybių nori taikyti mokesčius kriptovaliutoms visame pasaulyje. Bet yra keletas šalių, kurios siekia atleisti kriptovaliutas nuo mokesčių. Vajominge (JAV), vyksta dėrybos dėl naujo įstatymo dar kitaip žinomo kaip – Senate Bill 111.

Senate Bill 111 – Jokių kripto mokesčių

Dėl didelio investuotojų kiekio ir virtualios kriptovaliutos populiarumo didėjimo, vyriausybės ieško įvairių būdų kaip pasipelnyti iš kripto. Siekiama reguliuoti rinką, taikant mokesčius kriptovaliutoms.

Bet yra keletas valstybių kurios tiki kriptovaliutos ateitimi ir nori leisti jos judėti nevaržomai. Tai bando padaryti Vajomingas (JAV). Įstatymas Senate Bill 111 buvo parengtas 6 senatorių, nori pašalinti betkokius mokesčius susijusius su kriptovaliutos laikymu.

Senate Bill 111 gali būti pasauliniu precedentu, jei jis bus patvirtintas. Žinoma tam reikės daug paramos, kad būtų galima įgyvendinti greitu metu. Vjomingas priešinasi federacinio rezervato valstybei, o tai gali būti svarbu, kad šis įstatymas būtų priimtas. Šis reglamentas leistų daugiau asmenų ir įmonių investuoti į Vajomingą, kurti daugiau darbo vietų ir skatinti augimą. Nors virtuali valiuta nėra laikoma teisine valiuta Jungtinėse Amerikos Valstijose ir daugelyje kitų šalių, niekas neužkerta kelio asmenims ir įmonėms juos naudoti.

Draugiškos Kripto Valstybės

Šiuo metu, yra keletas valstybių kurios skatina investicijas į kriptovaliutas ar taiko mažus mokesčius. Puikus pavyzdys ką daro Ukraina. Ši europos valstybė netaiko jokių mokesčių kriptovaliutoms ir su jomis susijusioms operacijoms. Tai garsina šalį kaip draugiška kripto valstybė.

Šveicarija taip pat pranešė apie savo planus tapti “kripto-valstybe”. Reguliuodama nusikalstamą veiklą susijusia su kriptovaliuta ir sukūriant palankią investicijų sistemą. Šalis pritrauks daugiau investicijų ir kompanijų susijusių su kriptovaliuta. Taip pat, Bitmain pranešė, kad dirbo su Šveicarų vyriausybe norėdami išspręsti problemas su kriptovaliutos kasimu Šveicarijoje.

0Shares