Steve Wozniak: Bitcoin ir Blockchain yra kita svarbi IT revoliucija
0Shares

Tarptautinės technologijų kompanijos “Apple” vienas iš įkūrėjų dar kartą pagyrė “Bitcoin” ir “Blockchain” technologiją. Steve Wozniak kalbėjo apie finansines naujoves šią savaitę vykusioje technologijų konferencijoje.

Steve Wozniak tiki Bitcoin ir Blockchain

Wozniak kalbėjo renginyje Vienoje – “WeAreDevelopers World Congress”. Ten jis teigė, kad “Blockchain” technologija pakeis pasaulį.

Tai svarbi IT revoliucija, kuri tuoj įvyks.

“Apple” įkūrėjas kalbėjo iškart po konferencijos atidarymo. Jo 45 minučių pokalbis vyko pagrindiniame etape ir tiesiogiai transliuojamas į visas kitas renginio patalpas. Natūralu, kad jo užduotis pristatyti bendrą technologijų konferenciją, Wozniak ne tik kalbėjo apie Bitcoin ir Blockchain. Jis taip pat kalbėjo apie tokias temas kaip “Tesla” ir “Cambridge Analytica” duomenų nutekėjimo skandalą. Skaitmeninis saugumas taip pat buvo paliestas:

Mes jau ilgą laiką esame praradę savo saugumą. Mes praradome savo privatumą ir tuo buvo piktnaudžiaujama. Jei manau, kad turiu privatumo lygį, kurio neturiu, tai apgaulė.

Kartu su Wozniako atidarymu, “WeAreDevelopers” pasaulinė konferencija buvo skirta daugybei prezentacijų ir seminarų, skirtų “Blockchain” technologijai. Kalbėjo tokie žmonės kaip Dr. Jan Mendling, Matthias Tarasiewicz, Daniel Pichler, Jürgen Hoebarth, Luka Milinković ir Marko Atanasievski.

Savo įžanginėje kalboje, nepaisant tik trumpai paminėto Bitcoin ir Blockchain, Wozniak jau yra žinomas kaip kriptovaliutų ir jų technologijų gerbėjas. Jis kalbėjo apie šią temą praėjusių metų spalio mėnesį “Money 20/20” renginyje Las Vegase. Čia jis išreiškė fiat valiutą kaip “nepagrįstą”, nes vyriausybės gali sukurti daugiau pinigų savo valdžioje. Jis palygino auksą ir tradicines pinigų formas su “Bitcoin”:

Yra tam tikras ribotas kiekis Bitcoinų, kuris kada nors egzistuos… Auksas iškasamas, iškasamas ir iškasamas. Galbūt pasaulyje yra ribotas aukso kiekis, tačiau kriptovaliutos kursas yra dar labiau matematinis ir reguliuojamas, ir niekas negali keisti matematikos.

Jis paskutinį kartą kalbėjo “Economic Times” pasaulio verslo aukščiausiojo lygio susitikime ir tuomet Wozniak pareiškė, kad neteko septynių Bitcoinų dėl apgaulės kredito kortelėmis.

0Shares