14Shares

Plečiasi bendrovių skaičius, kurios naudosis kompanijos Ripple produktu xRapid, skirtu pagerinti tarptautinius mokėjimus. Iš viso jau 12 bendrovių patvirtino dirbančios prie xRapid technologijos integravimo. Iki šiol Ripple patvirtino, kad Bittrex, Bitso, Coins.ph, ir Bitstamp naudos xRapid, kad pagreitintų ir atpigintų pervedimus, tarp JAV, Filipinų ir Meksikos.

Bendrovė taip pat teigia, kad xRapid jau naudoja mokėjimų operatoriai, tokie kaip Cuallix, Mercury FX ir Corporate Federal Credit Union, kad paspartintų savo klientų tarptautinių mokėjimų greitį. Be viso to, dar aštuonios bendrovės, paskelbė apie planus naudoti xRapid ateityje: SBI Virtual Currencies, IDT, Viamericas, SendFriend, Bitrue.

Ripple paleido xRapid komercijai 2018 metų Spalio mėnesį, pabrėždami, kad šis naudojimo atvejis yra tinkamas, norint perkelti skaitmeninį turtą iš vienos pasaulio dalies į kitą.

xRapid produktas ir XRP tokenas

xRapid pašalina poreikį turėti iš anksto papildytą sąskaitą, norint atlikti tarptautinį mokėjimą. Tai reiškia, kad bankui nebereikia turėti rezervo likvidumui išlaikyti, nes tam naudojamas XRP tokenas ir jo likvidumas iš visų pasaulio kriptovaliutų keityklų. Naudojant xRapid, sutaupoma daug išlaidų, pašalinami vėlavimai, norint atlikti tarptautinį mokėjimą. xRapid tarptautiniai mokėjimai su XRP tokenu, yra įskaitomi akimirksniu, ypač pigūs, nes nepatiria didelių užsienio valiutos keitimo mokesčių ir vėlavimų, kurie gali užtrukti dienomis.

14Shares