14Shares

Kriptovaliutoms draugiška finansų įstaiga Revolut plečia savo veiklą Europoje ir katik gavo Lietuvos banko el. pinigų įstaigos licenciją. Įmonė ketina siekti gauti licencijas ir kitose Europos šalyse.

Tikimasi, kad gavus licenciją, per ateinančius mėnesius Revolut vartotojai Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Lenkijoje gaus einamają banko sąskaitą, bei iš anksto papildomą, debeto kortelę. Be viso to, vartotojų indėliai bus apdrausti iki 100000 EUR Europos indėlių draudimo sistema.

Šis startuolis, prieš maždaug metus pridėjo ir kriptovaliutas. Šiai dienai, Revolut vartotojams leidžia įsigyti Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ir Ripple (XRP).

Laikui bėgant klientams tikimasi taip pat pasiūlyti kreditines korteles, bei paskolas. Revolut vartotojai atidaro apie 10000 naujų sąskaitų kiekvieną dieną pasaulyje ir jų vartotojai siunčia bei gauna daugiau nei 4 mlrd. EUR kiekvieną mėnesį. Šiuo metu Revolut kompanijos vertė yra 1,7 mlrd. JAV dolerių.

14Shares