Poloniex užšaldo visas nepatvirtintas sąskaitas ir reikalauja patvirtinti tapatybę

Poloniex užšaldo visas nepatvirtintas sąskaitas ir reikalauja patvirtinti tapatybę
3Shares

“Poloniex” – viena iš pagrindinių JAV kriptovaliutos keityklų paskelbė, kad užšaldo nepatvirtintas sąskaitas jų platformoje. “Poloniex” komanda vakar paskelbė pranešimą spaudai, kuriame teigiama, kad atnaujino tapatybės patvirtinimo procesą, kuriam ruošėsi pastaruosius 3 mėnesius.

Platforma nuolat tobulina privalomą KYC procesą (Know Your Customer), kad klientai galėtų lengviau ir efektyviau atlikti procesus. “Poloniex” komanda padarė reikšmingų dokumentų įkėlimo darbo eigos pakeitimų, kad būtų galima automatiškai patvirtinti kuo daugiau klientų.

Be to, “Poloniex” užšaldo visas netikrintas sąskaitas ir pateikė pareiškimą, kuriame sakoma:

“Kai tik pateiksite šią informaciją, mes imsimės veiksmų, kad ją patikrintume ir iš naujo įjungtumėme prekybą ir sandorius Jūsų paskyrai. Užtikriname, kad baigę šį procesą Jūsų lėšos bus saugios.”

Priverstinė KYC politika sukėlė nusivylimą kriptovaliutos bendruomenėje. “Poloniex” kaltinami, kad nepraneša savo klientams apie atnaujintą tapatybės patvirtinimo procesą ir ,kad platforma negali išjungti kažkieno paskyros, neįspėdama prieš tai. Buvo keletas pranešimų apie jau pativrtintų klientų sąskaitų užšaldymą.

3Shares