pietų korėja kriptovaliutos
0Shares

MBN, naujienų portalas Pietų Korėjoje, pranešė jog Pietų Korėjos vyriausybė oficialiai uždraudė vyriausybės pareigūnams prekiauti ir laikyti kriptovaliutą.

Kaip praneša MBN, draudimas galioja net tiems pareigūnams kurie nesusije su Pietų Korėjos strategijos ir finansų ar finansų ministerija. Pareigūnams draudžiama prekiauti ar laikyti kriptovaliutas kaip Bitcoin ar Ethereum, siekiant užtikrinti kad nekils interesų konflikto reguliuojant vietinę rinką.

Viešai neatskleista informacija

Pietų Korėjos vyriausybės sprendimas uždrausti pareigūnams investuoti į kriptovaliutos rinką buvo priimtas, kai paaiškėjo, kad keletas vietos finansų tarnybų pareigūnų, pardavė kriptovaliutas prieš pranešant Pietų Korėjos teisingumo ministrui Park Sang-ki, apie vyriausybės planus 2017 m. pabaigoje įvesti aiškų draudimą prekiauti kriptovaliuta.

Teisingumo ministras Park Sang-ki sugriežtino savo poziciją dėl kriptovaliutos reguliavimo, nes Pietų Korėjos vyriausybė nusprendė taikyti tinkamą kriptovaliutos rinkos reguliavimo būdą, saugodama investuotojus ir įmones, o ne uždrausti pramonę ir atsisakyti kitų pirmaujančių ekonomikų kaip JAV ir Japonija.

“Visos vyriausybės ministerijos sutaria dėl to, kad reikia vyriausybėms reaguoti į kriptovaliutų spekuliacijas ir tam tikro reguliavimo permainas”

Pietų Korėjos opozicijos partijos atstovas Kim Seong-tae šiemet pareiškė, kad keletas vyriausybės pareigūnų užsiima prekyba viešai neatskleista informacija ir buvo įspėti apie ministro draudimą per jo būsimą oficialią spaudos konferenciją gruodžio mėnesį.

Dėl to Pietų Korėjos vyriausybė, reaguodama į įtarimus ir finansinių paslaugų komisijos priimtą viešai neatskleista informacija, nustatė prekybos draudimą, skirtą vyriausybės pareigūnams.

Pietų Korėjos laisvosios prekybos komisija, Finansinių paslaugų komisija ir Strategijos ir finansų ministerija vieningai susitarė dėl Pietų Korėjos personalo inovacijų departamento sprendimo apriboti kriptovaliutos prekybą vyriausybės viduje, siekiant užtikrinti, kad vyriausybės pareigūnai nepasinaudos viešai neatskleista informacija ateityje.

Kriptovaliutos rinka

Kalbant apie viešąją kriptovaliutos rinką, Pietų Korėjos vyriausybė reguliuoja rinką, kad naujokai ir atsitiktiniai investuotojai galėtų investuoti į kriptovaliutas be reguliavimo problemų ir griežtos politikos. Vietos kriptovaliutos pakeitimai vėl pradėjo pritraukti naujų investuotojų.

0Shares