Nasdaq svarsto tapti kriptovaliutos keitykla
1Shares

Nasdaq vadovė Adena Friedman paaiškino, kad keitykla ateityje taps prekybos skaitmeninėmis valiutomis platforma, kaip pvz. Bitcoin.

Žinoma, Nasdaq laikui bėgant stengsis tapti kriptovaliutos keitykla“, – komentavo Friedman. Tačiau yra keletas parametrų, kurie turėtų būti įgyvendinti prieš imantis bet kokių veiksmų. Kriptovaliutos bendruomenė turi “subręsti” ir ilgesnį laiką parodyti stabilumą. Tai apima tvarkingą ir sklandų reguliavimą. Nepaisant to, net mintis apie Nasdaq kriptovaliutos keityklos idėja greičiausiai sukels didelę reakciją iš kriptovaliutos bendruomenės.

Tačiau reguliavimo klausimai išlieka pagrindinis Nasdaq ir daugelio kitų institucinių investuotojų rūpestis. Friedman pasiūlė, kad norminiai klausimai turėtų būti išspręsti prieš Nasdaq svarstymą pridėti keityklą.

Nasdaq palaiko egzistuojančias keityklas

Nors Nasdaq dar neturi savo kriptovaliutų keitimo platformos, tačiau kompanija palaiko esamus skaitmeninius turto mainus. Neseniai ji paskelbė apie bendradarbiavimą su Gemini, brolių dvynių Tyler ir Cameron Winklevoss įkurta kriptovaliutos keitykla. Ši partnerystė Gemini suteiks galimybę naudotis Nasdaq technologijomis, siekiant apsaugoti savo sąžiningą ir “taisyklėmis pagrįstą” rinką.

Dėja, Adena Friedman buvo mažiau optimistiškai nusiteikusi dėl pradinių monetų pasiūlymų (ICO). Ji teigė, kad “ICO turi būti reguliuojami. SEC yra teisus, kad tai yra vertybiniai popieriai, ir jie turi būti reguliuojami kaip tokie“. SEC paskelbė, kad praeitą mėnesį nurodė, kad ketina taikyti vertybinių popierių įstatymus visoms su kriptovaliuta susijusioms veiklos rūšims ir produktams nuo keityklų iki kriptovaliutos piniginių.

1Shares