Maršalo salos oficialiai pristatė nacionalinę kriptovaliutą - Sovereign (SOV)
4Shares

Maršalo salos, salų valstybė Ramiajame vandenyne, patvirtino įstatymo projektą, kuriuo nacionalinė teisėta mokėjimo priemonė tampa nauja kriptovaliuta.

Jų nauja nacionalinė kriptovaliuta vadinama Sovereign (SOV) ir bus oficiali teisėta mokėjimo priemonė įmonėms ir 53 000 Ramiojo vandenyno salų gyventojams.

Ran Neuner teigė, kad mažos tautos žingsnis yra reikšmingas, nes (bent teoriškai) tai reiškia, kad finansų įstaigos, tokios kaip bankai ir Visa, turės pripažinti SOV nes tai dabar yra suverenios valstybės teisėta mokestinė priemonė:

Kriptovaliutą sukūrė Izraelio “fintech” kompanija “Neema”, o projektas buvo generalinio direktoriaus Barak Ben-Ezer idėja, kuri siekė integruoti kriptovaliutą šalims be savo nacionalinės valiutos. Maršalo salos nuo 1982 m. naudoja JAV dolerį kaip teisėtą mokėjimo priemonę, bet dabar pradės naudoti (greičiausiai kartu su JAV doleriais) naują SOV kriptovaliutą.

Kai kurie gali abejoti ar nacionalinės, centralizuotai valdomos valiutos idėja tikrai atitinka kriptovaliutos decentralizacijos dvasią, kuri motyvuoja didelę dalį kriptovaliutos gerbėjų.

4Shares