Indijos kriptovaliutos investuotojai užplūdo keityklas prieš centrinio banko draudimą
1Shares

Indijos kriptovaliutos keitimai pranešė, kad šią savaitę padidėjo prekybos apimtis, maždaug po mėnesio, kai šalies centrinis bankas uždraudė bankams tvarkyti su kriptovaliuta susijusias sąskaitas.

Šalies kriptovaliutos keityklos, investuotojai ir analitikai teigia, kad kriptovaliutos vartotojai skuba pasinaudoti trijų mėnesių terminu. Indijos rezervinis bankas (RBI) suteikė bankams tris mėnesius, nutraukti bet kokias operacijas su kriptovaliutų vartotojais.

Kriptovaliutos pirkimas dabar, leis prekybininkams vėliau pasikeisti savo kriptovaliutą į kitą per privačias prekybos platformas, net ir po to, kai įsigalios RBI draudimas.

Vietinės kriptovaliutos keityklos “BuyUcoin” vyriausiasis vadovas Shivam Thakral teigė:

Rinkoje jaučiamas teigiamas požiūris, kad vyriausybė neuždraus prekiauti skaitmeninėmis valiutomis. Net jei nebus galima nuadoti oficialių bankų, žmonės gali pereiti prie anoniminės kriptovaliutos ir crypto-to-crypto keityklų.

 

Be to, Thakral pridūrė, kad didėjančios kriptovaliutos kainos taip pat prisideda prie prekybos šurmulio. Bitcoin kaina per pastarąsias tris dienas padidėjo nuo maždaug $ 6,900 iki $ 9,650. Ethereum, dažniausiai ieškoma kriptovaliuta Indijoje, per tą patį laikotarpį pakilo nuo $ 633 iki $ 792.

Kaip praneša Indijoje įsikūrusi kriptovaliutos keitykla “Coindelta”, vidutiniškai kasdieniniai prekybos srautai šalyje neseniai pasiekė didžiulę 75 milijonų JAV dolerių apyvartą, nepaisant griežtos vyriausybės pozicijos dėl kriptovaliutos.

Pranešama, kad vyriausybės žingsnis kylo dėl baimės, kad kriptovaliutos bus naudojamos pinigų plovimui ir neteisėtos veiklos finansavimui. Vasario mėnesį, šalies finansų ministras teigė, kad jie turėtų būti uždrausti kaip mokėjimo būdas.

Analitikai mano, kad kriptovaliutos uždraudimas iš tikrųjų bus neefektyvus. Nes kriptovaliutos nebus reguliuojamos ir bus daug lengviau panaudoti pinigų plovimui ar neteisėtos veiklos finansavimui.

Skirtingai nuo FIAT valiutos, virtualios valiutos kainos yra pagrįstos žmonių įsitikinimais ir siekiais. Ilgalaikė vizija mums ir žmonėms, investuojantiems dabar, yra ta, kad kriptovaliutos liks čia ilgam.

 

Nors kai kurie investuotojai norėtų, kad vyriausybė sušvelnintų savo poziciją dėl kriptovaliutų, kai kurie mano, kad jie “tikriausiai” tęs prekybą kriptovaliutomis, net jei tai neteisėta. “Coindelta” įkūrėjas ir vadovas Shubham Yadav teigė, kad bankų draudimas neturės įtakos tiems, kurie jau prekiauja.

Dauguma mainų gali pereiti prie mainų ne keityklose, tokių kaip LocalBitcoins arba soc. programas kaip Skype, Telegram. Kai kurie prekybininkai, padavė RBI į teismą, nurodydami konstitucinius pažeidimus.

1Shares