Google pradėjo trinti kriptovaliutos kasimo papildinius Chrome naršyklėje
0Shares

“Google” balandžio 2 dieną paskelbė, kad pradės šalinti “Chrome” kriptovaliutos kasimo plėtinius. Šis veiksmas buvo paskelbtas “Google Chrome” plėtinių platformos produktų vadybininko James Wagner dienoraštyje. Dauguma tokių papildinių neteisėtai naudojosi kompiuteriais, kuriuose jie buvo įdiegiami, ir Wagneris juos pavadino “cryptojacking”.

Wagneris taip pat teigė, kad internetinė parduotuvė jau nebepriima kriptovaliutos kasimo plėtinių ir visi esami plėtiniai bus pašalinti iki liepos mėnesio. Dauguma plėtinių jau buvo pašalinti arba atmesti iš karto, nes kaip nurodė Wagneris, “maždaug 90% visų kriptovaliutos kasimo plėtinių, kuriuos kūrėjai bandė įkelti į” Chrome “internetinę parduotuvę, nesilaikė Google politikos”.

“Google” leido kriptovaliutos kasimą, kol tai buvo vienintelis tikslas ir vartotojai buvo tinkamai informuoti apie kasimo veikimą. Tačiau dauguma jų taip pat vykdė kitas funkcijas be vartotojo žinios, o ypač kriptovaliutos kasimą neįspėjus vartotojus. Wagner pateikė grafiką, rodantį, kaip gali kilti pavojus standartinei vartotojo sistemai, kai prasideda kriptovaliutos kasimas:

Wagneris taip pat papildė jog tik papildiniai ,kurie kasa kriptovaliutą, bus pašalinti. Kiti plėtiniai susiję su blockchain ir kriptovaliutomis nebus paliesti.

Balandžio 3 dieną “Chrome” internetinėje parduotuvėje vis dar yra keletą kriptovaliutos kasimo plėtinių, daugiausia skirti Monero kasimui. Šis žingsnis yra susijęs su “Google” sprendimu uždrausti reklamuoti kriptovaliutą Google ir YouTube reklamos kanaluose.

0Shares