Finansų pramonė: Google kriptovaliutos blokavimas yra nesąžiningas ir neetiškas
5Shares

Finansų pramonės vadovai peikia Google kriptovaliutos draudimą

Finansų pramonės vadovai teigė, kad “Google” sprendimas uždrausti skaitmeninės valiutos reklamą yra ne tik nesąžiningas, bet ir neetiškas. “Twitter” ir “Facebook” paskelbė panašius embargus. Draudimas apima skaitmenines valiutas, kriptovaliutos piniginesICO, kriptovaliutos prekybos patarimus ir kriptovaliutos mainus.

Mančesterio investicinės bendrovės “Blackmore Group” generalinis direktorius Philip Nunn teigė, kad “Facebook” ir “Google” domėjosi ” blockchain” technologijomis ir skaitmeninėmis valiutomis, todėl draudimas nėra pagrįstas nusikalstamumu.

“Suprantu, kad Google ir Facebook Susiduria su dideliu spaudimu reguliuoti, ką skaito jų vartotojai. Tačiau jie vis dar reklamuoja lošimo svetaines ir kitas neetiškas svetaines.”

Philip Nunn įtaria, kad “Facebook” ir “Google” yra motyvuoti planais pradėti savo skaitmenines valiutas. “Google” atstovė kovo mėnesį “Business Insider” nagrinėjo šią technologiją. Tuo metu atstovė sakė, kad dar per anksti kalbėti apie tokius planus.

Gegužės mėnesį “Facebook” parodė susidomėjimą “blockchain” technologijomis. David Marcusbuvęs “Facebook Messenger” vadovas, sakė, kad jis vadovaus “Blockchain” technologijos tyrinėjimui ir pranešinės “Facebook” generaliniam direktoriui Mike Schroepfer.

Vagys naudoja “Facebook” ir “Google”, kad reklamuotų netinkamus mainus ir skaitmenines valiutas. Nustatyta, kad 80% ICO yra sukčiavimo atvejai.

Draudimas reklamuoti skaitmeninę valiutą laikomas geru dalyku, nes tokios reklamos augimas pakerta jos suvokimą, tačiau draudimas yra nesąžiningas pramonės šakos dalyviams.

“Deja, tai, kad šis embargas yra bendras draudimas, reiškia, kad teisėtos skaitmeninės valiutos įmonės, teikiančios vertingas paslaugas vartotojams, neteisingai pateks į šią kryžminę ugnį”

Ed Cooper teigė, kad tikslingesnės pastangos būtų veiksmingesnės, nes būtų sąžininga neuždrausti visus skelbimus, susijusius su labdaros organizacijomis, antivirusinėmis programomis arba darbo skelbimais, kuriuos sukčiai taip pat naudoja žmonėms nukreipti.

Gareth Malna, “Burges Salmon” advokatas pareiškė, kad “Google” embargas nesuderinamas su pačiu tikslu kaip paieškos sistema. Jis sakė, kad “Google” veiksmai atrodo taip, kad apsaugotų vartotojus. Vis dėlto ji peržengia savo vaidmenį kaip informacijos prižiūrėtoja.

5Shares