Ethereum (ETH) užima pirmąją vietą Kinijos Blockchain reitinge
2Shares

Kriptovaliutos draudimas

Kriptovaliutos rinka gavo kritinį smūgį, kai Kinijos vyriausybė nurodė visiškai uždrausti visas su skaitmenine valiuta susijusias veiklas. Bitcoin ir kitos kriptovaliutos buvo nukreiptos į pabaigą. Daugelis teigė, kad tai yra būdas išleisti skaitmeninę “juanio” formą, bet tai vis dar neįvyko.

Ethereum reitingas

Pramonės ir informacinių technologijų ministerija Kinijoje išleido kriptovaliutos reitingus, kuriuos įvertino Kinijos valdžios institucijos. Antroji pagal rinkos kapitalizaciją, yra pirma pagal įvertinimo indeksą, nes Ethereum teikia pažangios sutarties galimybes.

Kriptovaliutos buvo įvertintos pagal potencialą, prieinamumą vartotojui ir kiekvieno pritaikymą ar panaudojimą.

Reitingai gali palaikyti daugybės kriptovaliutų entuziastų viltis, kurie tiki, kad “Ethereum” perims “Bitcoin” valdžią. Kaip daugelis tiki, ETH pirmaus dėl savo funkcijų ir savybių. Rover Ver arba The Bitcoin Jesus mano taip pat.

Roger Keith Ver, taip pat žinomas kaip “The Bitcoin Jesus“, yra ankstyvasis investuotojas į Bitcoin ir su Bitcoin susijusiose kompanijose. Gimęs ir išaugęs Amerikoje, persikėlė į Japoniją ir tapo žymiu Bitcoin propaguotoju. Roger Ver pasisakė apie Ethereum:

“Manau, kad tai vyksta ir aš manau, kad tai neišvengiama. Iki metų pabaigos “Ethereum” gali aplenkti bitcoiną.”

Pasak jo, iki metų pabaigos gali įvykti ilgai lauktas perversmas. Flippening” yra terminas užfiksuotas kriptovaliutos erdvėje, kuris apibrėžia vieno ar daugiau altcoinų veiksmą, kai pagal rinkos vertę praleks “Bitcoin”. Tai žymi vienos monetos dominavimo pabaigą pagal rinkos kapitalizaciją ir populiarumo forma.

2Shares