Coinbase užblokavo WikiLeaks el. parduotuvę be įspėjimo

Coinbase užblokavo WikiLeaks el. parduotuvę be įspėjimo
0Shares

Coinbase, viena iš populiariausių kriptovaliutos keitimo platformų visame pasaulyje, užblokavo WikiLeaks parduotuvę. Coinbase apkaltino WikiLeaks parduotuvę netinkamu naudojimu, pažeidžiančiant jų sąlygas ir paprašė WikiLeaks perkelti likusį balansą į kitą piniginę.

WikiLeaks parduotuvė – tai prekybinė platforma, kurioje parduodami marškinėliai, džemperiai, plakatai, puodeliai ir t.t., kad palaikytų WikiLeaks operacijas.

WikiLeaks yra ne pelno siekianti tarptautinė organizacija, viešinanti slaptą informaciją, kurią teikia anoniminiai šaltiniai. Ji tapo žinoma, kai paskelbė naujienas apie Hilary Clinton kampanijos vadovų el. laiškus per 2016 m. JAV prezidento kampaniją.

WikiLeaks parduotuvė atidarė sąskaitą Coinbase, norėdama gauti mokėjimus kriptovaliutomis, tokiomis kaip Bitcoin, Ethereum, LiteCoin, Bitcoin Cash, Dash, Dogecoin, Neo, Namecoin, Vertcoin, Monero ir ZCash.

Laiške, kurį gavo WikiLeaks, nėra tikslios priežasties, kodėl jie pašalinami. Tai paskatino WikiLeaks paskatinti pasaulinę Coinbase blokadą Twitteryje, kuriame rašoma:

“WikiLeaks kitą savaitę ragins pasaulinę Coinbase blokadą kaip netinkamą kriptovaliutos bendruomenės narį. Coinbase, didelis Kalifornijos kriptovaliutos mokėjimų tiekėjas, atsakydamas į paslėptą įtaką, uždraudė visiškai nekenksmingą WikiLeaks parduotuvę vadovybės patvirtintu sprendimu.”

0Shares