Pornhub priima atsiskaitymus kriptovaliuta
0Shares

Pornografijos industrija vis labiau įsitraukia į kriptovaliutos veiklą, prisitaikydama prie technologinių pokyčių. Populiariausia suaugusiųjų pramogų svetainė Pornhub dabar priima kriptovaliutą Verge kaip atsiskaitymo būdą.

Pornhub džiugią žinią paskelbė vakar savo tinklapyje ir YouTube, naudodama informacinį video apie naujas galimybes. Kriptovaliuta Verge (XVG) bus galima atsiskaityti už Pornhub premium paslaugas.

“Tai yra įdomus sprendimas mums ir suaugusiųjų pramogų pramonei, bet labiausiai džiūgauja kriptovaliutos bendruomenė. Istorija įrodė, kad suaugusiųjų pramogų pramonei tenka svarbus vaidmuo priimant naujas inovacijas. Mes matėme tai su VHS, Beta Max, kreditinių kortelių mokėjimo piktogramomis ir neseniai, VR – virtualios realybės akiniais. Mes tikimės, kad kriptovaliuta bus pradėta naudoti plačiajai visuomenei.”

Reikalingi ištekliai buvo pritraukti kovo mėnesį, kad būtų įgyvendinti bendradarbiavimo planai, bet iki vakar beveik visa informacija buvo slapta.

Pornhub operacijų viceprezidentas Corey Price teigė, kad “Mes labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo gerbėjams galimybę naudoti kriptovaliutą ir manyti, kad Verge, sutelkianti dėmesį į anonimiškumą, yra geriausias pasirinkimas – ar tai yra privatumas, patogumas ar abu.”

Pornhub naujojo projekto pagrindinės naudos yra privatumas, saugumas ir praktiškumas. Kompanija nori rūpintis klientų pageidavimais ir pritaikyti savo paslaugas jiems.

0Shares