Euro Exim Bank
34Shares

Euro Exim Bank yra pirmasis bankas, kuris pradės naudoti XRP, tarptautiniuose mokėjimuose tarp 80 šalių ir pilnai integruos xRapid technologiją per kelias savaites. Graham Bright, vyriausiasis banko operacijų vadovas, žiniasklaidos atstovui American Banker pasakė, kad galiausiai naudos XRP, norėdami pademonstruoti kriptovaliutų greitį, patikimumą ir efektyvumą.

“Rinkoje sklando nemažai kalbų apie tai, kaip blokų grandinės technologija gali padėti atlikti tarptautinius mokėjimus. Esame suinteresuoti judėti į priekį ir sukurti mokėjimų platformą mūsų klientams, kurie šiuo metu yra daugiau nei 80 šalių, užtikrindami, kad jie galėtų sklandžiai naudotis mokėjimų paslaugomis.”

Dabartinis tarptautinių mokėjimų standartas yra pasaulinis tinklas Swift, kurį naudoja daugiau nei 11 tūkst. bankų ir kitų finansinių įstaigų visame pasaulyje. Bright duomenimis, vienas iš Euro Exim Bank sandorių Swift tinkle buvo prarastas šį mėnesį, o tai yra puikus pavyzdys, kodėl būtina pereiti prie kitos technologijos.

Taip pat plečiasi bendrovių skaičius, kurios naudosis kompanijos Ripple produktu xRapid, skirtu pagerinti tarptautinius mokėjimus. Iš viso jau 12 bendrovių patvirtino dirbančios prie xRapid technologijos integravimo. Tikėtina, kad American Express taipogi rinksis Ripple kaip partnerį, tolesnei finansinių paslaugų plėtrai visame pasaulyje.

Kompanijos Ripple produktas xRapid leidžia bankams ir finansų įstaigoms siųsti tarptautinius mokėjimus, keisdami jų vietinę valiutą į XRP. Tada skaitmeninis turtas siunčiamas per betkokias sienas ir konvertuojamas į vietinę valiutą atitinkamoje šalyje. Viskas per kelias sekundes.

Ripple bendradarbiauja su keturiomis kriptovaliutų biržomis, kurios veikia kaip tiltai ir leidžia vykdyti operacijas per xRapid. Pavyzdžiui bankas, gali keistis doleriais į XRP per kriptovaliutų keityklą Bittrex, kuri savo ruožtu siunčia XRP į Meksikos kriptovaliutų biržą Bitso. Kai tik Bitso gauna XRP, ji iš karto juos konvertuoją į Meksikos pesą, o po to juos išsiunčia paskirtam Meksikos bankui realiu laiku.

Pasaulinio Ripple strateginių sąskaitų vadovas Marcus Treacher teigia, kad xRapid tarptautinėms bendrovėms pasiūlys naują būdą, kaip įvairiose pasaulio vietose, siųsti vertę be tradicinių pinigų.

34Shares