Pietų Korėja legalizuoja ICO pagal naujus įstatymus
3Shares
Pasibaigus 2017 m. draudimui, Pietų Korėjos vyriausybė yra ant apsisprendimo ribos dėl ICO legalizavimo. Pasak “Korean Times”įstatymų leidėjų koalicija siekia, kad nacionalinėje asamblėjoje būtų pasiektas bendras susitarimas priimti įstatymą, pagal kurį ICO būtų teisiškai įtvirtinti šalyje.

PIETŲ KORĖJOS ICO ĮSTATYMAS

Rep. Hong Eui-rak vadovauja ICO įteisinimui šalyje. Jis yra Pietų Korėjos demokratinės partijos narys. Pasak Rep. Hong, siūlomo įstatymo projektas yra jo kompanijos ir Korėjos tarptautinės prekybos asociacijos (KITA) bendradarbiavimo rezultatas.

Kalbėdamas šalies nacionalinės asamblėjos forume dėl pradinių monetų pasiūlymų ir Blockckchain, Hong sakė:

Įstatymo projektas skirtas legalizuoti ICO su vyriausybės priežiūrą. Pagrindinis [teisės akto tikslas] padeda pašalinti neaiškumus su Blockchain susijusioms įmonėms.

Naujasis teisės aktas neriboja ICO teisinio pobūdžio. Vietoj to, remiami ICO, kurie skatina Blockchain technologijos augimą ir plėtrą. Taigi pagal siūlomą reguliavimo sistemą leidžiama tik mokslinių tyrimų įstaigoms ir viešosioms organizacijoms rengti ICO.

Finansinių paslaugų komisija, Mokslo ministerija ir ICT bus atsakingi už ICO reguliavimą ir stebėseną.

South Korea Issues Ban on ICOs

Šis žingsnis yra pirmasis siekimas panaikinti 2017 m. ICO draudimą . Šalies vyriausybė uždraudė ICO siekdama užkirsti kelią nekontroliuojamoms spekuliacinėms investicijoms į kriptovaliutas. Dėl to naujieji ICO įstatymai pripažįsta tik tokius ICO, kurie skatina inovacijas, o ne tik keistą verslo idėją.

Komentuodamas įstatymo projektą, Nacionalinio susirinkimo pirmininkas Chung Sye-kyun sakė:

Blockchain ir kriptovaliutos gali būti naudojamos įvairiuose viešuosiuose sektoriuose dėl gerų priežasčių. Atsižvelgdami į jų potencialą, turime dirbti, kad padėtume mažinti politinius neapibrėžtumus su kuriais jos susiduria.

KRIPTOVALIUTOS IR BLOCKCHAIN TECHNOLOGIJOS PIETŲ KORĖJOJE

Šis šalies įstatymų leidėjų žingsnis patvirtina gandus apie Pietų Korėjos ICO. Kovo mėn. buvo pokalbis, kad vyriausybė leistų pradėti pradinius monetų pasiūlymus, bet tik “tam tikromis sąlygomis”.

2017 m. pabaigoje Pietų korėja uždraudė bet kokią veiklą su kriptovaliutosmis ir tai nulėmė pasaulinių kainų krizę. Naujienos apie artėjantį draudimą kriptovaliutoms sukėlė paniką ir protestus šalyje. Vyriausybė galų gale nusileido ir uždraudė tik anoniminę prekybą.

Vyriausybė pastaruoju metu taip pat pareiškė, kad palaikys ir skatins kriptovaliutos rinką. Seulas, šalies sostinė, neseniai paskelbė, kad ji išleis savo miesto kriptovaliutą – S-Coin.

3Shares