5Shares

“Legends Room” yra striptizo klubas įsikūręs Las Vegase. Tai būtų dar vienas įprastas striptizo klubas, tačiau jis suteikia unikalią galimybę mokėti už paslaugas kriptovaliuta.

Nick Blomgren, “The Legends Room” savininkas

Šį striptizo klubą įkūrė Nick Blomgren. Jis žinojo, kad “Bitcoin” suteikia anoniminį mokėjimo būdą, o tai lankytojams yra svarbiausia. Šis klubas yra vienintelis mieste, kuris priima tokius mokėjimus, ir pasak savininko klubas sulaukia daug klientų.

Turi savo kriptovaliutą

The Legends Room turi savo kriptovaliutą pavadinta Legends Room (LGD) su rinkos kapitalizacija apie 700 000 USD ir netgi yra įdėta į Bittrex kriptovaliutos keityklą.

Klubas viduje turi "Bitcoin" bankomatą, leidžianti klientams įsigyti "Bitcoin" vietoje.
Klubas viduje turi “Bitcoin” bankomatą, leidžianti klientams įsigyti “Bitcoin” vietoje.

LGD taip pat priimamas striptizo klube. Nikas paaiškina, iš pradžių žmonės net netikėjo klubo egzistavimu. Daugelis bitcoin vaikinų ateina su klausimais ar jie iš tikrųjų gali nusipirkti ką nors naudodamiesi LGD.

“Taigi dabar klientus traukia smalsumas. Eikime ten ir sužinokime, ar galime pasinaudoti kriptovaliuta striptizo klube.”

Jie išrado mokėjimo metodą, naudojant laikinas tattoo ant šokėjų kūnų (QR kodą su BTC adresu), kuriuos nuskaito išmanieji telefonai ir beveik akimirksniu išsiunčia reikalinga kriptovaliuta. Norėdami tai motyvuoti, klientai, kurie moka BTC, gauna 20% nuolaidą visoms klubo paslaugoms.

https://youtu.be/YiLqJLjObZM

5Shares