Netikėtai mirus turtuoliui, 500 mln. dolerių vertės Ripple likimas lieka neaiškus
1Shares

Neseniai staigi mirtis ištikusi “Crypto Billionaire” Mathew Mellon sukelė diskusijas, kas nutiks mūsų kripto turtui, kai mes mirsime. Didžioji šio turto dalis yra užrakinta mobiliosiose programose, kriptovaliutos keityklose ir piniginėse, o kartais – ir spec. įrangos piniginėje. Mūsų slaptažodžiai, frazės ir skaitmeniniai raktiniai žodžiai yra žinomi tik mums patiems. Galbūt kai numirsime, prarasime nedidelę sumą, bet kas, jei ši suma yra maždaug 500 milijonų JAV dolerių vertės “Ripple” (XRP)?

Na, ši suma buvo paskaičiuota XRP verte, kurią laikė Mathew Mellon prieš jo mirtį dar balandžio mėn. Apie jo mirties priežastis iškarto nebuvo paskelbta, nes jis mirė keliaujant į Meksiką, siekdamas įveikti piktnaudžiavimą narkotinėmis medžiagomis.

Mellon iš pradžių investavo 2 milijonus dolerių į XRP, kai visi buvo skeptiškai žiūrėjo į kriptovaliutas. Jis anksti pradėjo tikėti kriptovaliutomis ir turėjo ką pasakyti:

Kriptovaliutos yra baisi ir tamsi vieta. Tai anti-amerika. Aš esu pro-amerika, pro-verslas ir pro-bankas. Štai kodėl aš einu kartu su Ripple.

Vėliau jo turimi XRP buvo verti 1 milijardo JAV dolerių, kai XRP pasiekė šių metų pradžią. Mellon pakomentavo apie savo turimus XRP:

Tai beveik 1 mlrd. dolerių nemokamai. Aš ištikrųjų nusipelniau to, nes buvau vienintelis asmuo, kuris tikėjo nuo pat pradžių. Mano šeimai atrodė, kad aš beprotis.

Apskaičiuota, kad XRP yra verti 500 milijonų JAV dolerių. Sakoma, kad Mellon saugojo skaitmeninius turtus USB piniginėse. Kol nėra tolesnių pokyčių, galima daryti prielaidą, kad jo visi XRP šiuo metu yra neprieinami neribotą laiką.

1Shares