85Shares

Jau dabar Niujorko miesto gyventojai Jungtinėse Amerikos Valstijose gali įsigyti bitkoinų naudojantis tradiciniu bankomatu ir debetine kortele. Ši reguliatoriaus suteikta licencija, kompanijai LibertyX leidžia klientams siūlyti įsigyti bitkoinų su debetine kortele. 2014 metais ši kompanija pastatė pirmajį bitkoinų bankomatą. Nuo tada buvo pastatyta keli tūkstančiai bankomatų JAV, kurie vietines parduotuvių klientus aprūpino bitkoinais. 2018 metais startuolis pasirašė partnerystę su Genmega, kad senai pastatyti tradiciniai bankomatai leistų klientams įsigyti bitkoinų, ko pasekoje JAV bitkoinus galės įsigyti viename iš daugiau nei 100 tūkstančių šalyje veikiančių bankomatų.

Norint naudoti debeto kortele bitkoinų pirkimams, klientai privalo turėti LibertyX paskyrą ir mobilią aplikaciją. Patvirtinę savo tapatybę klientai galės įsigyti bitkoinų iki 3000 JAV dolerių per dieną.

Pasak pranešimo, Niujorko valstybės finansinių paslaugų departamentas (DFS) siekia tapti lyderiu fintech naujovių srityje.

„DFS toliau sparčiai ir atsakingai reaguoja į finansinių paslaugų rinkos naujoves, licencijuodama technologijomis pagrįstus mokėjimo operatorius, internetines kredito bendroves ir virtualių valiutų keitimo operatorius. Iki šiol DFS patvirtino ir išdavė licencijas šešiolikai bendrovių.”

Licencija suteikia LibertyX teises veikti Niujorke, kas yra tikra prabanga daugeliui kūrėjų ir su blokų grandinės technologija dirbančių įmonių. Daugelis įmonių buvo priverstos ieškoti prieglobščio kitose šalyse ir jurisdikcijose. Pavyzdžiui, Indijoje praėjusį Spalio mėnesį sulaikė 2 verslininkus, kurie bandė pastatyti bitkoinų automatą.

DFS taip pat suteikė Robinhood Crypto licenciją, kuri leidžia Niujorko gyventojams pirkti, parduoti ir saugoti kriptovaliutas naudojant įmonės mobilią programą.

85Shares