Ledger Nano X
18Shares

Sekmadienį CES kriptovaliutų piniginės kompanija Ledger pristatė savo naujausią įrenginį – Bluetooth palaikantį Ledger Nano X. Įrenginys yra panašus į ankstesnįjį Nano S, kuris palaiko daugelį piniginių ir monetų tipų, tačiau įrenginio vidus išlieka praktiškai toks pat. Bluetooth leis X prisijungti prie mobiliųjų įrenginių per naują Ledger Live programėlę, idealus būdas naudotis kriptovaliutomis telefonu. Didesnė įrenginio atmintis, leis talpinti iki 100 skirtingų kriptovaliutų viename įrenginyje.

Geležinės piniginės leidžia jums laikyti Bitcoin lokaliai, nelaikant jų keityklose, o tai yra kur kas saugesnis būdas saugoti kriptovaliutas, nei tiesiog užrašant privatų raktą ant popieriaus lapo. Įrenginiams paprastai reikalingas PIN kodas, kad atrakintumėte ir palaikytumėte kelis fizinius įrenginius, susietus su tuo pačiu raktu, o tai užtikrina aukštą saugumo lygį nuo vagystės ar atsitiktinio praradimo. Ledger ankstesnis Nano S piniginės modelis buvo toks paklausus, kad gamintojas vos suspėjo juos gaminti ir pristatyti klientams. Ledger generalinis direktorius Eric Larchevêque sakė, kad Nano S kaina sumažės po Nano X išleidimo.

Bluetooth pridėjimas gali būti prieštaringas. Piniginės paprastai prijungiamos per USB, o bet kokia belaidžio ryšio galimybė padidina neteisėtos prieigos riziką. Vis dėlto geležinės piniginės PIN apsauga (ir ribotas Bluetooth diapazonas) turėtų sumažinti riziką. Svarbiausia, jog Ledger sako, kad Nano X yra sukurtas taip, kad atsakytų tik į įrenginius, kuriuose veikia atitinkama Ledger programa, kuri turi savo saugumo funkcijas, kad išsaugotų autentiškumą.

Mūsų komanda jau ruošia pilną apžvalgą, kuriame rasite visas detales apie produktą. Nano X šiuo metu kainuoja 119 EUR (su PVM) ir jį jau galima užsakyti nuo šiandien, tam, kad galėtų Jums jį išsiųsti pirmiesiems – Kovo mėnesį.

Ledger Nano X

18Shares