Pirmasis kriptokasimo virusas, kuris žudo konkurentus

crypto virus
0Shares

Kibersaugumo ekspertai pastebėjo naują kriptovaliutos kasimo virusą. Kasybos virusas yra kenksminga programa, kuri užkrečia kompiuterius ir nuotoliniu būdu nuotoliniu būdu užgrobia skaičiavimo galią panaudojant ją kriptovaliutos kasimui. Ši konkreti kenkėjiška programa turi išskirtinę savybę: ji nutraukia kitų kasimo virusų darbą, kai tik juos suranda.

Tai greičiausiai vienas iš pirmųjų virusų, turinčių antivirusinių savybių. Viruso autoriaus sprendimas įtraukti šią paieškos ir sunaikinimo funkciją buvo dėl to, kad tai lengviausias būdas perimti kontrolę. Programuotojas ar už šį išradimą atsakinga komanda galėjo sutaupyti nemažai laiko ieškodami kompiuterių, kurie nėra užkrėsti kitais kasimo virusais.

Kaip išdėstyta ataskaitose, programa apsimeta HP spausdinimo įrenginių tvarkyklė. Tačiau tai nesugadina spausdintuvų. Taip pat buvo įdomus kasimo virusas, kuris sugebėjo užkrėsti Android televizoriaus įrenginius, kurie nebūtinai yra telefonai ar planšetiniai kompiuteriai.

Kitas kasimo virusų tipas užkrečia tinklapius ir kasa kriptovaliutas naudojant lankytojo naršyklę. Šiuo virusu buvo užkrėsta virš 4000 Didžiosios Britanijos kompiuterių.

0Shares