Kriptovaliutos ferma uždaryta Rusijoje dėl neapmokėtos elektros sąskaitos

Kriptovaliutos ferma uždaryta Rusijoje dėl neapmokėtos elektros sąskaitos
0Shares

Rusijos Vidaus reikalų ministerijos (VRM) pareigūnai areštavo du vyrus, kurie, tariamai, dalyvavo kriptovaliutos kasimo operacijoje Orenburgo mieste už tai, kad jie nesumokėjo už kelis milijonus kilovatvalandžių elektros energijos. Kriptovaliutos fermoje buvo daugiau nei 6000 kriptovaliutos kasimo įrenginių, kaip pranešė vietos žiniasklaida išleidimo Lenta.ru

Pasak ministerijos spaudos pranešimo, policija išvyko patikrinti vietą, kai vietinis energijos tiekėjas pranešė apie didelius nuostolius dėl energijos, atsiradusios apleistos gamyklos teritorijoje. Šio rajono paieškoje atrado daugiau kaip 6000 kasybos prietaisų, prijungtų elektros laidais prie kaimyninės pastotės.

Tikėtina, kad ši kriptovaliutos ferma yra viena didžiausių tiek Rusijoje, tiek Europoje. Palyginimui, praėjusiais metais “Steemit” platformoje paskelbtas straipsnis aprašė “Bitcoin” kasimo fermą, kurioje daugiau nei 3000 kasimo įrenginių buvo “didžiausia” Rusijoje.

VRM atstovė Irina Volka teigė, kad bendras neapmokėtos energijos iš kriptovaliutos kasimo nuostolis siekė daugiau kaip 8 mln. kilovatvalandžių. Ministerijos pareigūnai pradėjo baudžiamąją bylą prieš du žmones, kurie buvo sulaikyti reido metu.

0Shares