binance hack
3Shares

Binance generalinis direktorius Changpeng Zhao pranešė, kad visi nesąžiningi sandoriai, įvykę trečiadienį, buvo atšaukti.

Anksčiau šią savaitę Binance platformoje pradėjo vykti įtartini mainai. Dauguma vartotojų pranešė apie neaiškius sandorius Reddit platformoje, visi informavo apie sandorius atliktus be jų žinios. Vakar oficialiai Binance pakomentavo situaciją.

Kovo 7 dieną tarp 14:58 ir 14:59 įvyko “nenormalūs” mainai Binance pltaformoje. Suveikė automatinės rizikos sistema ir visi mainai buvo sustabdyti.

Mainai įvyko kai buvo bandoma nulaužti vartotojų paskiras. Įsilaužėliai sugebėjo prisijungti prie kitų vartotojų paskyrų per “phishing” tinkapį naudodami panašų domeną. Sulauke reikiamo momento, įsilaužėliai su kitų klientų paskyromis nustatė nupirkti “ViaCoin” už labai aukštą kainą ir taip padidindami “ViaCoin” kaina keliais šimtais procentų. Iškarto po to, kai sandoriai buvo baigti, įsilaužėliai bandė išsiimti didelį kiekį Bitcoinų, bet negalėjo dėl suveikusios apsaugos sistemos.

Chanpeng Zhou, Binance keityklos generalinis direktorius, pranešė “Twitter”, norėdamas parodyti phishing nuorodą iš vartotojų naršyklės istorijos:

Visi nereguliarūs sandoriai buvo atšaukti, tai reiškia, kad nei vienas platformos vartotojas neprarado jokių lėšų. Įsilaužėlių bandymas išsiimti Bitcoinus buvo sustabdytas. Binance sugebėjo konfiskuoti įsilaužėlių altcoino pelną ir pasak Zhao, konfiskuoti fondai bus paaukoti Binance labdarai.

Nors keitykla šiandien dirba įprastai, prekybininkai buvo įspėti, kaip jie galėtų pagerinti savo saugumą, kad išvengtų piktnaudžiavimo bandymų. Tai galima padaryti išsisaugojus oficialią Binance nuorodą savo naršyklėje. Oficialus įmonės pranešimas primena vartotojams, kad “mūsų klientų apsauga yra ir buvo visada buvo mūsų didžiausias prioritetas” ir tai padarė pažangi apsaugos sistema.

Nors Binance sugebėjo užkirsti kelią klientų lėšų praradimui, kitoms platformoms taip nepasisekė. Anksčiau šiais metais “CoinCheck” prarado 530 mln. USD kriptovaliutos, o “BitGrail” keitykla prarado 170 mln. USD vertės NANO kriptovaliutos. Šios savaitės įvykiai primena, kad reikia būti budriems ir padidinti savo internetinį saugumą.

3Shares