Kiek kriptovaliutos turi Elon Musk?

elon musk bitcoin
0Shares

SpaceX ir Tesla įkūrėjas Elon Musk savo twitter sekėjams parašė, kad niekada nepirko bitcoinų, bet draugas yra padovanojęs 0.25 BTC prieš keletą metų.

 

Twitter žinutė pasirodė po pasklidusių pranešimų apie sukčius, kurie apsimetė Elon Musk. Tai tikras galvos skausmas Twitter tinklui, vagys apsimeta svarbiais asmenimis kaip Elonu Musku ar Vitalik Buterin (Ethereum kūrėjas) ir išvilioja iš žmonių kriptovaliutas. Twitter vartotojai įspėjami niekam nesiūsti kriptovaliutos.

Nors verslininkas turi mažai kriptovaliutos, 2016 metais Elon Musk sakė jog nėra nusiteikęs prieš kriptovaliutas. Iš tiesų jis įvardijo kriptovaliutas kaip “geras dalykas”.

Praeitais metais Musk buvo kriptovaliutos pasaulio centre. Lapkritį internete kilo karštos diskusijos kas yra paslaptingasis bitcoin kūrėjas – Satoshi Nakamoto. Elon Musk programavimo C++ žinios (naudojamos ir Bitcoin, ir SpaceX), noras spręsti globalines problemas ir nesidomėjimas kriptovaliutomis sukėlė diskusijų, kad jis ir sukūrė bitcoin. Satoshi turimi, bet nepaliesti bitcoin verti – $ 8 mlrd., Musk turtas – $ 19 mlrd. taigi jam netrūksta pinigų. Dėja teorija ilgai neišgyveno – Elon Musk twitteryje pranešė, kad visiškai nėra susijęs su kriptovaliutomis.

0Shares