4Shares

“Unocoin”, populiari Indijos kriptovaliutos platforma paskelbė, kad pasiūlys “Bitcoin” (BTC) visiems vartotojams, kurie buvo paveikti techninio gedimo praėjusią savaitę. Platforma susidūrė su techniniu gedimu po to, kai paskelbė, kad į platformą buvo pridėtos penkios monetos ir netolimoje ateityje bus daugiau.

Keitykla susidūrė su “Zilliqa [ZIL]” monetos techniniu gedimu. Vartotojai negaudavo ZIL savo piniginėje, o kai kurie vartotojai negalėjo nei įsidėti, nei išsiimti monetą. Tai sukėlė paniką tarp tų vartotojų, kurie nusipirko monetą ir jos negavo. “Unocoin” komanda nepateikė jokių paaiškinimų, kas tuo metu atsitiko su monetomis jų platformoje.

“Unocoin” komanda teigė, kad “Zilliqa” problema yra išspręsta, o žmonės jau gauna savo monetas. Be to, “Unocoin” komanda taip pat paskelbė, kad pasiūlys Bitcoin [BTC], kaip kompensaciją visiems vartotojams, kuriuos paveikė klaida.

“ZIL problema yra išspręsta, o žmonės gauna savo žetonus į savo paskyras. Be to, “Unocoin” taip pat siūlo BTC, kurių vertė yra 200 Indijos Rupijų. Taip pat netaikysime mokesčių ZIL monetai iki penktadienio. Tai tik nedidelė iniciatyva, siekiant kompensuoti nuostolius, su kuriais susidūrė vartotojas.”

Zilliqa [ZIL] kaina šiuo metu 0,12 doleriu, rinkos kapitalizacija siekia 871 mln. dolerių ir per pastarąsias 24 valandas sumažėjo daugiau nei 18%.

4Shares