Nemokamas “Nasdaq” kriptovaliutos keitimas paleidžiamas kitą mėnesį

Nemokamas
5Shares

dx.exchange yra pirmoji NASDAQ valdoma kriptovaliutos keitykla. Keitykla bus paleista kitą mėnesį. “DX Exchange” generalinis direktorius Daniel Skowronski sakė:

“Šios partnerystės privalumai yra trys: prekės ženklas, technologijos ir reglamentai.”

Turėdama ilgametę patirtį teikiant vartotojams patogią ir supaprastintą akcijų prekybą masinei rinkai, “DX Exchange” komanda dabar integravo kriptovaliutas į paprastą prekybos platformą, kuria gali naudotis visi.

Klientams galimos kriptovaliutos: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ir Litecoin. Keitykla taip pat siūlo mainus ir su tradicine valiuta. Klientai gali užsidirbti Fiat valiutą keisdami savo skaitmeninį turtą DX keitykloje.

Reguliavimo srityje Skowronski teigė, kad bendradarbiavimas su “NASDAQ” užtikrina aukščiausių reguliavimo standartų laikymąsi, vengia klaidų, tokių kaip dvigubas skaičiavimas ir apskritai vengia netikrų prekybos apimčių.

DX.Exchange yra pirmoji pilna kriptovaliutos platforma, kuri siūlo įstaigoms ir asmenims skaidrią “ką matote, tą gausite” platformą kriptovaliutoms pirkti su FIAT valiuta, prekiaujant kriptovaliutomis ir konvertuojant atgal į FIAT valiutą. “LITE” sąskaitose “DX Exchange” platformoje nėra jokių prekybos mokesčių, tik mėnesinis 10 eurų mokestis, kuris pritrauks prekybininkų visame pasaulyje.

Minėti standartai apima neseniai įsigytą prekybos licenciją Estijoje ir Kipro reguliavimo institucijos CySEC keityklos formuotojo licenciją. Tai leidžia “DX” pasiūlyti savo klientams visas įmanomas kriptovaliutos prekybos galimybes ir laikyti klientų lėšas bei indėlius.

Saugumas ir apsauga nuo įsilaužimų yra dar viena svarbi kriptovaliutos keityklos ypatybė, kaip matėme praeityje. Ši problema taip pat bus tinkamai sprendžiama NASDAQ infrastruktūros pagalba, o Skowronski siekia samdyti geriausius kibernetinio saugumo ekspertus, kad išvengtų hakerių ir kitų kenkėjiškų išpuolių.

Žmonės ieško saugumo ir apsaugos. Mes stengiamės būti labai aiškūs, kad klientai žinotų, ką jie gauna.

Dabar JAV klientai yra pašalinami iš platformos. Tačiau vadovybė šiuo metu palaiko dialogą su JAV reguliavimo institucijomis, siekdama užtikrinti federalinę licenciją.

5Shares