LMAX - Pirmoji institucinė kryptovaliutos keitykla
1Shares

“LMAX Exchange Group” paskelbė apie “LMAX Digital” – kriptovaliutų keitimo paslaugą instituciniams prekybininkams. Londone įsikūrusi “LMAX Exchange Group” įkūrė pirmąją fizinę kriptovaliutos prekybos vietą, kuri tarnauja instituciniams prekybininkams.

“Mes skatiname kriptovaliutos rinkos įteisinimą, siūlydami institucijoms aukštos klasės platformą, kurioje galės pirkti, parduoti ir laikyti kriptovaliutą“, – teigė biržos generalinis direktorius David Mercer.

Naujasis produktas, žinomas kaip “LMAX Digital”, siekia aptarnauti dalį savo klientų, kurie prašo būdų prekiauti kriptovaliutomis, kurių patikimumas yra aukštas.

“Mes puikiai pasiruošę užpildyti rinkos spragą dėl tvirtos fizinės kriptovaliutos keityklos, veikiančios instituciniu likvidumu. Iki šiol mūsų biržose buvo prekiaujama daugiau kaip 10 mlrd. JAV dolerių, taip pat turime klientų daugiau nei 100 šalių. Tikimės, kad mūsų nauja keitykla padės palaikyti kriptorinkos pertvarkymą iš outsaiderių į pagrindinį rinkos žaidėją”

Tačiau nepakanka pasiūlyti produktą, jei norima kriptovaliutas padaryti tendencija. Pagrindinė problema su kuria susiduria kriptovaliutos pasaulis yra kainos nepastovumas. Siekiant kovoti su šiuo nepastovumu, reikia didelės prekybos apimties, gerokai didesnės nei šiuo metu turi “Bitcoin“.

Jei “LMAX” sugebės surinkti pakankamai institucinių interesų, greitu metu galėsime pamatyti kai kurių kriptovaliutų padidėjusias prekybos apimtis. Ir jei taip atsitiks, turėtume pamatyti, kad šios monetos pradedamos vertinti kaip prekybos priemonės pagrindinėse rinkose.

1Shares