Kriptovaliutos keityklos ima milžiniškus mokesčius už monetų įdėjimą
Handshake with money
0Shares

Kriptovaliutos keityklos ima milžiniškus mokesčius palyginus su tradicinėmis prekybos platformomis. Finansinių technologijų analizių kompanija Autonomous Next, pranešė jog kriptovaliutų keityklos apmokestina nuo 50 tūkst. iki 3 mln. JAV dolerių už tai jog įdėtų kriptovaliutą į savo keityklą. Palyginus su tradicinėmis vertybinių popierių biržomis, žurnalistai sako, kad “jie tikrai nežino tikslių skaičių, bet įtaria, kad jų dydis beveik atitinka dabartinę realybę”.

Standartinė paraiška ir įėjimo mokestis į Nasdaq rinką (su 15 milijonų akcijų sąrašu) gali kainuoti tik 55 tūkst. JAV dolerių.

Jei moneta yra įtraukta į biržos sąrašą, ji gali pritraukti daugiau pirkėjų, nes tokia moneta lengviau parduodama. Tai gali atnešti arba sugadinti projekto sėkmę, kuri verčia būti įtraukta į pradinį monetų pasiūlymą (ICO) ir padėtų keistis itin dideliu finansiniu pajėgumu.

“Autonomous Next” nėra vienintelė kompanija kuri pranešė, kad kriptovaliutos keitimo kainos yra išpūstos. “Business Insider” taip pat pranešė, kad investuotojai ir kompanijų vadovai, turintys savo monetas, buvo apmokestinami nuo 50 000 iki 1 milijono JAV dolerių, kad būtų įdėti jų žetonai.

ICO buvo populiarūs 2017 m., kad pradedantiesiems būtų galima finansuoti savo projektus. Verslo atveju ICO siūlo greitą sprendimą, o ne rizikos investicijų maršrutą ir investuotoją, todėl monetos gali tapti įžanga į potencialiai labai pelningo pyrago gabalėlį. Tačiau labai svarbu, kad žetonas iš pradžių būtų įtrauktas į bent vieną kriptovaliutų keityklą.

0Shares