Changelly pradėjo bendradarbiauti su Binance
3Shares

Changelly, kriptovaliutos keitykla, pradėjo bendradarbiauti su Binance, populiari kriptovaliutos keitykla, įtraukdama į sąrašą daugiau kriptovaliutų, tobulindama operacijų greitį ir teikdama vartotojams geresnius tarifus.

Changelly generalinis direktorius Konstantin Gladych susitiko su Binance generaliniu direktoriumi Zhao Changpeng, Maltoje. Susitikimo metu jie kalbėjo apie pagrindines pramonės problemas, vyriausybės reguliavimus ir nusprendė, kad yra naudingas abipusis bendradarbiavimas.

 “Po susitikimo su Konstantinu asmeniškai patvirtiname partnerystę, esu įsitikinęs, kad Changelly turi profesionalų komandą, turinčią didelę patirtį ir dar didesnį potencialą. Manome, kad kartu mes suteiksime naudotojams visame pasaulyje aukščiausią paslaugų lygį.”, – sakė Changpeng Zhao, Binance generalinis direktorius.

Changelly bus brokeriu tarp Binance ir vartotojų, leidžiantis jiems lengvai keistis kriptovaliuta ir išvengti sudėtingų procedūrų prekybos platformose. Changelly integruotas algoritmas surenka Binance kriptovaliutos kursus ir suteikia klientams realiu laiku.

Changelly siūlo greito keitimo API tokiems partneriams kaip Breadwallet, Coinmarketcap, Coinomi, Coinpayments, JaxxMycelium ir kitoms žinomoms kompanijoms. Tai leidžia jų vartotojams prekiauti skaitmeninėmis valiutomis, nereikia naudoti išorinių biržų. Chanelly prisiima tarpininko tarp Binance ir partnerių vaidmenį, papildydamas naujas keitimo galimybes ir didindamas dalijimosi pelną.

Savo ruožtu Binance suteikia Changelly galimybę pridėti potencialių ir populiarių kriptovaliutos prekybos porų. Visos Binance parduodamos kriptovaliutos gali būti lengvai įtrauktos į Changelly sąrašą ir būti prieinamos vartotojams ir partneriams.

Binance greitai apdoroja sandorius ir teikia pelningesnes palūkanas. Prekybos platformos suderinamas variklis gali apdoroti iki 1 400 000 užsakymų per sekundę, todėl Binance yra viena iš sparčiausiai besikeičiančių pramonės šakų. Tai reiškia, kad Changelly vartotojai taip pat gaus greitus sandorius.

“Ši partnerystė yra didžiulė garbė Changelly komandai. Aš tikiu, kad tai padės mums teikti kokybiškesnes paslaugas mūsų vartotojams visame pasaulyje ir padidinti mūsų buvimą kriptovaliutos rinkoje. Populiariausios kriptovaliutos keityklos tiki mūsų verslu – tai suteikia mums pasitikėjimo tuo, ką mes darome, taip pat atsakomybę užtikrinti penkių žvaigždučių naudotojų patirtį. Mes siekiame išbandymo”, – komentavo Konstantin Gladych, Changelly generalinis direktorius.

3Shares