4Shares

Šiais metais Binance planuoja paleisti naują decentralizuotą keityklą, bet turės daug mažiau galimybių kontroliuoti kokios monetos bus įdedamos platformoje.

Decentralizuota keitykla vadinama Binance Chain. Remiantis nauja ataskaita, beveik kiekvienas turės galimybę įdėti monetą į keityklą. Binance įkūrėjas ir vadovas Changpeng Zhao pranešė Bloomberg, kad jo komanda turės mažai kontrolės naujoje platformoje.

“Dėl decentralizuoto keitimosi mes turėsime mažiau kontrolės. Labiau tikėtina, kad bet kas galės įdėti monetą į platformą. Tai decentralizuoto keitimosi filosofija, pasirinkimo laisvė, investicijų laisvė. Tačiau su laisve bus žmonių, kurie yra sukčiai. Tai nebus kažkas, ką galėsime kontroliuoti. “

Zhao sako, kad Binance Chain reikės daug daugiau galios nei Binance, ir bus lėtesnė, turinti didesnius mokesčius. Decentralizuota keitykla leidžia prekiauti kriptovaliuta automatizuojant procesą, o ne pasikliaujant centralizuota trečiąja šalimi.

Paprastai decentralizuota keitykla nereikalauja kurti vartotojų, dalintis savo vardais ir atskleisti kitą asmeninę informaciją.

4Shares