Binance greitu metu pasiūlys kriptovaliutos ir euro prekybos poras
3Shares

Binance, viena didžiausių pasaulyje kriptovaliutos keityklų pagal prekybos apimtį, netrukus leis klientams konvertuoti skaitmenines valiutas į fiat valiutas, pranešė Binance vadovas Zhao Changpeng.

Po Binance persikėlimo į Maltą kovo mėn., Zhao pasidalijo planais įtraukti ir kitas fiat valiutas tokias kaip eurą, dolerį ir Japonijos jeną.

Daugelis populiariausių virtualios valiutos keityklų siūlo tik crypto-to-crypto mainus, kurioms yra taikoma mažiau reguliavimo, bet riboja klientų galimybes išsigryninti. Fiat valiutos pasiūlymas yra “Binance” prioritetas, nes bendruomenė labiausiai laukia fiat mainų porų.

Binance uždirbo 150 mln. JAV dolerių pelno per pirmąjį ketvirtį, su dienos prekyba vidutiniškai tarp 1,4 – 1,5 mlrd. JAV dolerių. Pasak Zhao, kompanija turi 9 mln. klientų, palyginti su daugiau nei 2 mln. metų pradžioje.

Binance plečiasi, nepaisant to, kad šiemet “Bitcoin” nukrito daugiau nei 50 procentų. Kriptovaliutos rinka sumažėjo 42 milijardais eurų per savaitgalį po to, kai Pietų Korėjos biržoje buvo įsilaužta.

Zhao teigė, kad “Binance” netrukus gaus Jersey keitimo licenciją Normandijos salose ir planuoja atidaryti ten biurą, kuriame dirbs net 100 darbuotojų. Pasak jo, kompanija taip pat vedė derybas su valdžios institucijomis ir bankais Taivane.

3Shares