1Shares

Naujas etikos komiteto išleistas užrašas informuoja visus įstatymų leidėjus, pareigūnus ir darbuotojus, kad jie turi atskleisti visas kriptovaliutos investicijas už daugiau nei 1000 JAV dolerių.

Įstatymų leidėjai privalo atskleisti visas investicijas savo metinėse finansinėse ataskaitose. Be to, jie turi pranešti apie bet kokį naują pirkimą ar pardavimą už daugiau kaip 1000 JAV dolerių ne vėliau kaip per 45 dienas po sandorio.

“Visų pirma, komitetas nusprendė, kad kriptovaliutos bus laikomos kitomis vertybinių popierių formomis, taigi dėl finansinių atskleidimų jos turi būti pateiktos finansinės atskaitomybės metinėje ataskaitoje ir periodinėse operacijų ataskaitose.

Atsižvelgiant į besikeičiantį kriptovaliutos pobūdį, komitetas rekomenduoja kiekvienam, turinčiam klausimų dėl kriptovaliutų, kreiptis į komitetą dėl gairių.”

Kongreso nariams primenama, kad jiems taip pat draudžiama uždirbti daugiau nei 28 050 JAV dolerių per metus iš šalutinių darbo vietų, kurios nėra vyriausybės darbo dalis, įskaitant ir kriptovaliutą.

Nuo 2012 m., kai įstatymai privertė Kongreso narius ir jų šeimas pranešti apie akcijas, obligacijas ir išvestines finansines priemones, įstatymų leidėjai susidūrė su griežtesniais informacijos atskleidimo reikalavimais.

1Shares