Japonija tampa globaliu Blockchain technologijų ir kriptovaliutos kompanijų centru

Japonija tampa globaliu Blockchain technologijų ir kriptovaliutos kompanijų centru
1Shares

Japonija greitai tampa globaliu Blockchain technologijų ir kriptovaliutos kompanijų centru. Nepaisant šalies spalvingos kriptovaliutos istorijos, susijusios su Mt.Gox – vietos valdžios institucijos vertina šias naujas technologijas pasaulinėje kriptovaliutos pramonėje. Svarbiausi vietiniai konglomeratai pradėjo įeiti į kriptovaliutos rinką ir kai kuriuose iš jų veikia kriptovaliutos keitimo platformos.

Japonijos istorija su Bitcoinu

Kai žmonės diskutuoja apie Bitcoiną, neįmanoma išvengti Mt.Gox temos. Ši jau nebeveikianti platforma buvo pirmaujanti kriptovaliutos keitykla prieš kurį laiką. Dėja, platforma nukentėjo nuo kibernetinių įsilaužimų ir kitų keistenybių. Nors daugelis žmonių mato Mt. Gox kaip juodajį knygos puslapį, bet tai taip pat sukūrė gyvybingą kodavimo ekosistemą Japonijoje.

Nuo to laiko, kai keitykla buvo išjungta, padidėjo reguliavimo paklausa. Per šią keityklą investuotojai prarado daug pinigų, tačiau Bitcoin paklausa niekada nesumažėjo. Vietos valdžią aktyviai tyrinėjo kriptovaliutos reguliavimą, bet neuždraudė jos. Netgi Coincheck įsilaužimas nesumažino teigiamo požiūrio į Bitcoin ir kitas kriptovaliutas.

Japonija išsiskiria reguliavimo aspektu. Įvairios kitos vyriausybės, įskaitant Kiniją, Indiją ir kai kurios JAV valstybės, padarė beveik neįmanoma egzistuoti kriptovaliutos įmonėms. Japonijos valdžia tvirtai remia šią besiformuojančią pramonę. Net ir didelės kompanijos priima inovacijas susijusias su blockchain technologija ar kriptovaliutomis.

Japonijos kompanijos pradeda naudoti kriptovaliutas

Japonijoje yra pakankamai daug technologijų ir finansinių gigantų. Tarp tokių įmonių yra Rakuten, Line, SBI, DMM ir GMO Internet. Kiekviena iš šių įmonių, šiuo metu aktyviai veikia kriptovaliutos pasaulyje. Nuo priimant Bitcoin mokėjimus iki prekybos platformos paleidimo, galimybės yra virtualiai neribotos.

GMO Internet yra turbūt labiausiai intriguojantis iš visų. Kompanija vertinama 2 mlrd. JAV dolerių, aktyviai veikia kriptovaliutos kasimo ir keitimo pramonėje. Taip pat kompanijoje galima gauti dalį Jūsų darbo užmokesčio Bitcoin kriptovaliuta.

Visa tai dar labiau patvirtina, kad Japonija ir toliau sieks, kad taptų pasauliniu kriptovaliutų centru. Šalis parodo likusiam pasauliui, kaip teigiamas požiūris į kriptovaliutos reguliavimą gali atverti daug naujų durų.

1Shares