Japonas bandė išsigryninti 20 trilijonų JAV dolerių kriptovaliutų keitykloje

code
0Shares

Japonijos kriptovaliutos keitykloje vienas klientas rado saugumo klaidą ir pabandė išsigryninti milžinišką sumą Bitcoin kriptovaliutos. Zaif keitykloje buvusi saugumo klaida leido klientams pirkti kriptovaliutas visiškai nemokamai, praneša naujienų agentūra Reuters.

Kai klientai suprato situaciją turėjo 20 minučių langą įvykdyti sandoriams. Vienas klientas, kaip praneša Asahi Shimbun, netgi bandė išsigryninti 2 2000 trilijonų YEN (20 000 000 000 000 JAV dolerių!)

Osaka mieste įsikūrusi Tech Bureau korporacija vakar pranešė, kad klaida įvyko Vasario 16 dieną ir septyni klientai nusipirko kriptovaliutos nemokamai. Įmonė vėliau atšaukė transakcijas ir pataisė klientų balansus, dėja vienas klientas spėjo persivesti nemokamus Bitcoin iš Zaif platformos.

Tech Bureau oficialiai atsiprašė dėl saugumo klaidos ir pažadėjo jog įmsis visų priemonių užkirsti kelią panašiems atvėjams ateityje.

Naujienos pasklido visiškai nelaiku, kai Japonijos keityklos ir taip yra spaudžiamos dėl neatitinkamų techninių standartų. Sausio mėnesį pranešta apie kripto vagyste iš CoinCheck keityklos (prarasta apie $533 mln.) Japonijos valdžia inicijavo kitų kriptovaliutos keityklų patikrinimus dėl saugumo spragų.

0Shares