2Shares

Populiariausia kriptovaliutos rinkos duomenų svetainė CoinMarketCap išleido programėlę skirta iOS įrenginiams

Programa buvo išleista 2018 m. Gegužės 1 d., Antradienį kaip dovana, skirta vartotojams paminėti penkerius metus nuo “CoinMarketCap” pradžios. Populiariausia kriptovaliutos rinkos duomenų svetainė pagal Alexa reitingą užima 175 vietą. Jame pateikiama informacija apie rinkos kapitalizaciją, kainų raidą, parduodamą kiekį ir 1602 kriptovaliutų cirkuliaciją.

Šiandien mes džiaugiamės skelbdami CoinMarketCap 5 metų jubiliejų! Kadangi “CoinMarketCap” pradėjo veikti 2013 m., kriptovaliutų erdvė labai išaugo, CoinMarketCap taip pat labai išaugo.”

“CoinMarketCap” pradėjo veikti 2013 metais turėdamas tik 7 kriptovaliutas ir rinkos kapitalizaciją 1,6 mlrd. JAV dolerių. Šiandien kompanija renka duomenis apie rinką verta 400 mlrd. JAV dolerių.

Mūsų populiarumas taip pat išaugo. Mūsų “Twitter” paskyra išaugo iki 424,000 sekėjų, šiuo metu mes esame 174-asis labiausiai lankomas tinklalapis pasaulyje pagal “Alexa” ir saulaukėme daugiau kaip 60 milijonų unikalių apsilankymų šiais metais.”

Naujas logotipas

5 metų jubiliejaus proga “CoinMarketCap” išleido savo pirmąją “iOS” programėlę, bei atsinaujinusiu dizainu. Naujų pakeitimų tikslas yra suteikti vartotojams naują ir švarią išvaizdą. Naujasis platformos logotipas reiškia CMC. Žiūrėkite žemiau esantį paveikslėlį.

CoinMarketCap mobili aplikacija

Šiuo metu programa mobiliesiems yra prieinama tik “iOS” operacinei sistemai. Ją galima atsisiųsti iš “iOS” programų parduotuvės.

Vartotojai gali laisvai pridėti bet kurią kriptovaliutą savo stebimųjų sąraše, atlikdami keletą žingsnių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susirasti kriptovaliutą, kurią norite stebėti ir spustelėkite “žvaigždutę“.

2Shares