Bitmain pristatė Antminer E3 ASIC įrenginį Ethereum kasimui
0Shares

Bitmain, nedidelė Kinijos bendrovė gaminanti ASIC mainerius, šiandien paskelbė apie “Antminer E3”, ASIC minerį kurio tikslas – Ethereum kasimas. Teoriškai šie nauji ASIC įrenginiai turėtų sumažinti tam tikrą spaudimą su kuriuo šiuo metu susiduria GPU rinka.

2017 metų pradžioje, mažai kam žinoma krptovaliuta Ethereum kainavo vos 8 JAV dolerius. Sulaukus rinkos dėmesio kaip GPU kasama kriptovaliuta 2017 metų pabaigoje Ethereum kaina šovė į aukštumas net iki 1400 JAV dolerių. Tai sukėlė didžiulį vaizdo plokščių deficitą dabar žinoma kaip “Ethereum effect”. Ethereum galima kasti naudojant vaizdo plokštes.

Bitmain neatskleidė pilnos informacijos apie Antminer E3, todėl nežinoma, kaip kompanija išsprendė atminties problemą. Tačiau specifikacijos, kurias Bitmain išleido, rodo, kad “Antminer E3” ASIC maineriai netrukus pakeis Ethereum vaizdo plokštes.

Antminer E3 įrenginys pasieks iki 180 MH/s, kainuos apie $ 800 ir suvartos 800 W energijos. Pažvelgus į įprastų “avilių” paklausą, tai yra ypač optimizuotas ir efektyvus kasimo įrenginys. Įprasti, panašios galios 8 vaizdo kortų kompiuteriai šiuo metu rinkoje kainuoja apie $ 6000 ir suvartoja kur kas daugiau elektros energijos. Šiuo metu esame situacijoje, kai yra milžiniška vaizdo kortų paklausa kriptovaliutoms ir ko pasekoje kainos yra net iki keletos kartų didesnės nei įprastos. Šiuos įrenginius įsigyti galima tiesiai iš gamintojo, apmokant Bitcoin Cash kriptovaliuta.

Bitmain tikisi išsiųsti pirmuosius Antminer E3 tarp birželio 16 ir 31 dienų. Kompanija priima užsakymus jau dabar oficialiame tinklapyje.

0Shares