41Shares

Ethereum komanda pastaruoju metu ruošiasi pristatyti Konstantinopolio atnaujinimą, dėl kurio daugelis kriptovaliutų ekspertų tikisi didelio kainos augimo. Ethereum nesenai užleido savo 2 vietos poziciją, kitai kriptovaliutai – Ripple. Ethereum programuotojai tikisi, kad šakutės (angl. hard-fork), kurios suplanuotos Sausio mėnesiui, leis efektyviai pereiti iš Proof of Work (PoW) į Proof of Stake (PoS) algoritmą ir tuo pačiu šis atnaujinimas turėtų stipriai pakelti šios kriptovaliutos vertę.

Žvelgiant iš arčiau, Ethereum vystomas kiek lėčiau, nei kiti konkurentai, kurie taip pat vysto savo protokolą efektyviau, pavyzdžiui Ethereum Classic (ETC), Cardano (ADA), Lisk (LISK), Qtum (QTUM). Nepaisant, kad kriptovaliutoms griuvo dangus 2018 metais, vienas iš Ethereum įkūrėjų teigia, kad šio protokolo plėtra spartėja. Jis taip pat mano, kad protokolo kodo patobulinimai, leis tokenų ekonomikai subręsti ir mes pamatysime tolesnį tokenų ekonomikos augimą.

Akivaizdu, kad Ethereum komanda tikisi, kad šakutės bus kur kas sėkmingesnės, nei Bitcoin Cash šakutės, kurios sukėlė paniką rinkoje, bei mainerių karus, o tai dauguma žmonių paliko su nuostoliais.

Konstantinopolio atnaujinimą komanda ketina pilnai paleisti Sausio mėnesio viduryje, ir jis yra skirtas pagreitinti Ethereum tinklo efektyvumą 1000 kartų. Jei šiuo metu Ethereum tinklas gali apdoroti 14 transakcijų per sekundę, tai po atnaujinimo tinklas galės apdoroti 14 tūkst. transakcijų per sekundę.

41Shares