entry kriptovaliutos bankas
6Shares

Lietuviai steigia dar vieną kriptovaliutų banką – Entry, kuris planuojama įgyvendins viešą ICO ir tarpininkaus vykdant atsiskaitymus kriptovaliutomis. Entry socialiniuose tinkluose taip pat paskelbė darbuotojų, pradedant klientų aptarnavimo specialistais ir projektų vadovais ar programuotojais, paiešką. Taip pat ieškoma stambesnių investuotojų, verslo parnerių, kurie nori prisidėti prie projekto.

Entry paslaugos veiks Blockchain technologijos pagrindu ir bus prieinamos privatiems ir verslo klientams. Nenurodoma, kiek lėšų projektui bus siekiama pritraukti.

2017 metų lapkritį pradėtą plėtoti projektą numatoma įgyvendinti keliais etapais – išleisti Entry kriptovaliutą, kuria būtų galima atsiskaityti perkant prekes ar paslaugas internete ir fizinėse parduotuvėse. Entry mokėjimo kortelė, taip pat paleisti kriptovaliutų biržą Entry Exchange ir bankomatų tinklą Entry Cash, kuriame būtų galima konvertuoti kriptovaliutas į įprastas valiutas.

Taip pat numatoma įkūrti Entry banką, kuris teiktų tokias tradicines paslaugas, kaip skolinimas, draudimo ar investicinių produktų pardavimas.

Entry steigėju ir direktoriumi nurodomas Tomas Ambrazas, koordinavęs tokius projektus, kaip Paypay, Mailtang, Akcijos.lt ar Oxtv.lt. Prie projekto, jau dirba 25 žmonės ir dar 14-os patarėjų komanda. Su Ambrazu siejama UAB Paypay.lt yra Lietuvos banko licencijuota mokėjimų įstaiga. Nenurodoma, kokioje šalyje „Entry“ sieks bankinės licencijos.

Taip pat, Lietuviai steigia kriptovaliutų banką Bankera, kuris per šiuo metu vykstantį ICO jau surinko daugiau nei 100 mln. Eur. Bankas veiks kriptovaliutų keityklos SpectroCoin pagrindu, bus licencijuotas Vanuatu Respublikoje.

6Shares