Walmart ir Moneygram bendradarbiavimas gali pakelti Ripple (XRP) kainą

Walmart ir Moneygram bendradarbiavimas gali pakelti Ripple (XRP) kainą
0Shares

Antradienį, balandžio 3 dieną “Walmart” pradėjo bendradarbiauti su “Moneygram” ir žada sukurti naują pasaulinę pinigų pervedimo paslaugą – Wallmart2World.

Tai gera naujiena Ripple (XRP) bendruomenei, “Moneygram” jau sausio mėnesį pradėjo bendradarbiauti su “Ripple” ir išbando “xRapid” mokėjimo sistemą, kuri turi visas gerąsias “Ripple” savybes: saugu blockchain, greitus pervedimus (3,3 sekundės vienai operacijai) ir pigius pervedimus (0,0004 JAV dolerių už pavedimą).

“Wallmart2World” planuojama naudoti 4700 parduotuvėse Jungtinėse Amerikos Valstijose su trimis pagrindinėmis funkcijomis:

  • Unikali kainų struktūra: kad ir kur būtumėte Jungtinėse Amerikos Valstijose kai siunčiate pinigus, nauji ir maži mokesčiai už Walmart2World yra tokie patys: 4 doleriai siunčiat iki 50 dolerių, 8 doleriai siunčiat nuo 51 iki 1000 dolerių, o 16 dolerių – už 1 001 iki 2500 dolerių. Kainos skiriasi nuo kitų tarptautinių pervedimų paslaugų tiekėjų, kurie pakeičia mokestį pervedant pinigus, atsižvelgiant į tai, kur yra siuntėjas ir (arba) gavėjas.
  • Nepastovūs kriptovaliutų kursai: “Walmart” įsipareigojo užtikrinti, kad vartotojai gautų daugiau palankių užsienio valiutos keitimo kursų siunčiant pinigus naudojant “Walmart2World”. Nauji “Walmart2World” mokesčiai, kartu su šiais puikiais valiutų kursais, suteikia neįtikėtiną tarptautinių siuntų vertę.
  • Pristatymas per kelias minutes: Palyginus su kitomis tarptautinėmis pervedimo paslaugomis, kurios gali užtrukti iki trijų dienų, “Walmart2World” pristatys lėšas per 10 minučių ar mažiau, nesvarbu, ar vartotojas pasirenka pasiimti pinigus bet kurioje MoneyGram vietoje 200 šalyse ar tarptautiniame banke ar mobiliojo piniginės sąskaitoje.

Kas yra Walmart

“Walmart” yra viena iš didžiausių tarptautinių mažmeninių korporacijų, kuri buvo įkurta 1962 m. ir toliau plinta visame pasaulyje. “Walmart” šiuo metu yra 28 šalyse, kuriose yra 11 718 parduotuvių. Ji taip pat generuoja didžiausias pajamas pasaulyje: apie $ 48 milijardus JAV dolerių pagal 2017 m. Fortune Global 500 sąrašą.

Kas yra MoneyGram

“MoneyGram” yra antras pagal dydį pinigų pervedimų tiekėjas pasaulyje. Veikia daugiau nei 200 šalyse, kurių bendras tinklas yra maždaug 347 000 agentų biuruose. Bendrovės pajamos pagal 2017 m. duomenis buvo vertinamos 1,6 milijardų dolerių, o tų pačių metų augimas buvo 25%.

MoneyGram bando xRapid. Kas tai? Ir kada jis bus integruotas?

xRapid naudoja kriptovaliutą – XRP, kad galėtų pasiūlyti likvidumą pagal pareikalavimą, kuris smarkiai sumažina išlaidas. Sukurtas naudoti įmonėms, XRP siūlo bankams ir mokėjimo paslaugų teikėjams labai veiksmingą, keičiamo dydžio, patikimą likvidumo variantą tarpvalstybiniams mokėjimams atlikti.

Nebuvo nurodyta data kada bandymai bus baigti ir visiškai integruotas “xRapid” į “MoneyGram” paslaugas. Kai testavimai bus baigti ir pradėtas pilnai naudoti “xRapid”, tai gali būti momentas, kai Ripple kaina pakils.

0Shares