Vokietijos konsultacinė įmonė “Camelot” paleidžia Blockchain platformą medicinos duomenų tvarkymui

Vokietijos konsultacinė įmonė
0Shares

Vokietijos “Camelot Consulting Group” sukūrė Blockchain technologija paremta medicininių duomenų tvarkymo sistemą.

Su Hypertrust X-Chain duomenų valdymo sistema, kompanija siekia pasiūlyti sveikatos priežiūros pramonei saugią skaitmeninę platformą, skirtą pacientų duomenims. Siekiama visiems subjektams, kurie yra įgalioti dalyvauti terapijos procese, suteikti decentralizuotą duomenų saugojimą, pagrįstą Blockchain technologija.

Visi duomenų sandoriai yra užšifruoti ir saugomi nepakeičiamame Blockchain tinkle ir bus atliekami tiesiogiai tarp įgaliotųjų dalyvių, teigia kompanija. Tai taip pat leis “partnerių sistemų integravimą”, vietą ir kokybės kontrolę bei patikimą kilmės įrodymą.

Norėdami parodyti naujos sistemos pranašumus, palyginimui su tradiciniais metodais, “Camelot Consulting Group” naudoja ekstrakorporinės ląstelių terapijos pavyzdį, kuriame pacientų ląstelės yra pašalinamos ir apdorojamos kompleksiniu, daugiapakopiu procesu.

“Šiame procese dalyvauja daugybė įvairių veikėjų, pavyzdžiui, gydymo klinika, ląstelių šalinimo centras, logistikos paslaugų tiekėjai ir farmacijos įmonės. Šiuo metu svarbiausi duomenys vis dar perduodami analoginėmis priemonėmis, kad būtų galima vėl įrašyti. Todėl klaidingų duomenų ir netinkamo duomenų naudojimo rizika yra nepaprastai didelė.”

Pasak kompanijos “Hypertrust X-Chain” uždarojo ciklo tiekimo grandinės metodas neleidžia supainioti ar piktnaudžiauti mėginiais ir duomenimis terapijos metu.

“Camelot Consulting Group” sukurta sistema yra tik vienas iš daugelio “Blockchain” duomenų valdymo projektų sąrašo. Prieš kelias dienas Čilės nacionalinė energetikos reguliavimo organizacija paskelbė, kad valdys nacionalinius energetikos sektoriaus duomenis per Ethereum platformą.

Centrinis Lenkijos bankas PKO Bank Polski neseniai paskelbė apie savo ketinimą įdiegti Blockchain saugojimo ir patikros sistemą savo klientų dokumentų tvarkymui. “Audi” šiuo metu išbando savo “Blockchain” technologiją, skirtą tvarkyti fizinius ir finansinius paskirstymo procesus tarptautinėje logistikoje.

0Shares