Rokfelerių rizikos kapitalo kompanija pradeda investuoti į kriptovaliutas
0Shares

Įvairios rizikos kapitalo įmonės pradeda investuoti į kriptovaliutas ir kitas su verslu susijusias įmones. “Venrock” – Rokfelerių šeimos rizikos kapitalo įmonė, pradėjo investuoti į kriptovaliutas.

Venrock investuoja į Bitcoin ir kitas kriptovaliutas

Rokfelerių rizikos kapitalo įmonė turi įspūdingą pinigų sumą, pasiruošusią investuoti į kriptovaliutas. Iš tiesų, ji valdo daugiau kaip tris milijardus dolerių. Bendrovė pradėjo veikti beveik prieš 50 metų, kapitalizavusi tik vieną milijoną dolerių. Dabar yra viena iš svarbiausių ir pripažintų rizikos įmonių visame pasaulyje.   venrock 300x82 - Rockefeller’s Venture Capital Firm Starts Investing in Cryptocurrencies

“Venrock” galėtų pagerinti keletą kriptovaliutos įmonių, ieškančių finansinės paramos. Per savo istoriją įmonė rado labai sėkmingų įmonių tokių kaip “Intel” ir “Apple” kai jos dar nebuvo žinomos, kokios yra dabar.

Rizikos įmonė bendradarbiauja su “CoinFund” – svarbia kriptovaliutos investuotojų grupe. Pagrindinis tikslas yra padėti įmonėms kurti Blockchain technologija paremtus projektus.

Rokfelerių įsiveržimas į kriptovaliutos erdvę sukėlė jaudulį kriptovaliutos bendruomenėje. Svarbių žaidėjų įėjimas į skaitmeninės valiutos rinką rodo kad tai yra kažkas brandesnio rinkoje.

“Coinbase” pradėjo kriptovaliutos ir blockchain technologijos rizikos kapitalo įmonę. Pagrindinis tikslas yra remti naujus kriptovaliutų arba blockchain kūrėjus, kurie turi puikią ateitį.

Oficialus “Coinbase” pranešimas spaudai yra toks:

“Bent jau iš pradžių mūsų tikslas yra tiesiog padėti startuoliams. Tai reiškia, kad neturime strateginio reikalavimo formuoti partnerių santykius su tokiomis bendrovėmis, kaip tai daro kai kurios įmonių rizikos programos.”

0Shares