Prasidėjus Consensus 2018 konferencijai Manheteną užplūdo Lamborghini
0Shares

Blockchain ir kriptovaliutos mega konferencija “Consensus 2018” prasidėjo su “Lamborghini” riaumojimais Manhetene. Prabangių automobilių nuotraukos, kurie simbolizuoja kryptovaliutos augimą, plinta po “Twitter“.

“Consensus 2018” yra ketvirtas kasmetinis aukščiausio lygio “Blockchain” technologijų konferencija, kuria organizuoja “CoinDesk“. Renginys vyks nuo gegužės 14 iki 16 dienos, Niujorko “Hilton Midtown” rajone. Renginyje dalyvauja daugiau nei 250 kalbėtojų iš įvairių gerai žinomų “Blockchain” ir kriptovaliutos kompanijų, įskaitant “Ripple“, “Litecoin” ir “VeChain”.

Tikimasi, kad susirinks daugiau nei 4000 dalyvių iš finansų institucijų, technologijų įmonių, pirmaujančių pramonės įmonių, investuotojų ir akademinių bei politinių grupių, kurie pradeda naują skaitmeninės valiutos verslą. Atstovai susirinko iš daugiau nei 70 šalių, įskaitant JAV, Kanadą, JK, Australiją, Vokietiją, Kiniją, Japoniją, Šveicariją, Braziliją, Izraelį, Pietų Korėją, Honkongą, Italiją, Prancūziją, Meksiką, Rusiją, Indiją, Argentiną ir Airiją.

Spekuliacijos, kad pats renginys gali sukelti pozityvumo kriptovaliutos rinkoje, sklido kelias savaites.

0Shares