Po Binance naujienos BNB monetos kaina pakilo 25%
0Shares

Nuo pat pradžios 2018 m. visos kriptovaliutos patyrė kritimą. Tačiau Binance moneta (BNB), atrodo pasirengusi atsisakyti šios tendencijos. Po Binance komandos naujienos rinka stipriai reagavo ir BNB kaina pakilo daugiau nei 25% per pastarają parą.

Šiandien Binance komanda paskelbė straipsnį apie inovaciją, ties kuria dabar dirba – Binance Chain. Binance Chain – tai pagrindinis altcoinų keitimo atsakymas į išlaidas ir mastelio problemas, taip pat perspektyvus atnaujinimas, siekiant padėti palaikyti keityklos pranašumą prieš savo konkurentus.

KAS YRA BINANCE CHAIN?

Binance grandinė bus modifikuota, vieša blokų sistema, specialiai pritaikyta prekybai ir pervedimams Blockchain tinkle. Tai bus intuityvi ir patikima decentralizuotos keityklos infrastruktūros integracija. Binance planuoja sukurti ekosistemą, kurioje centralizuotos keityklos paslaugos glaudžiai bendradarbiaus su šia nauja decentralizuota platforma. Komanda paaiškina, kad šis žingsnis leis mainams augti ir tapimu iš įmonės į bendruomenę.

KAIP TAI SUSIJĘ SU BNB?

Binance moneta bus ta valiuta, naudojama kaip įprastos Binance Chain ekosistemos kuras. Šiuo metu BNB yra tik ERC20 tokenas. Tačiau, kai Binance Chain pradės veikti, BNB bus perkeltas į šį itin specializuotą tinklą. BNB kaip pagrindinė decentralizuoto keitimosi priemonė, neprilygsta bet kokiai esamai keityklai, ir tai skatins BNB naudojimą.

Iškart po šios naujienos, BNB išaugo beveik 38% nuo 8 JAV dolerių iki 11 JAV dolerių. Kaip buvo tikimasi, po pradinio pakilimo buvo nedidelis nukritimas, tačiau moneta vis dar prekiaujama po 10 JAV dolerių.

Kaip ir bet kokių didelių pokyčių atveju, labai mažai tikėtina, kad ateinančiomis savaitėmis mes pamatysime viešą Binance Chain paleidimą. Tačiau atsižvelgiant į sėkmingą Binance plėtrą, šis projektas greičiausiai prasidės anksčiau ar vėliau. Nors neaišku, kokios konkrečios privilegijos bus susijusios su BNB turimu Binance Chain.

0Shares