Pirmasis Omano bankas prisijungė prie Ripple Network

Pirmasis Omano bankas prisijungė prie Ripple Network
1Shares

Ripple paskelbė apie naują partnerystę su pirmuoji Omano banku – BankDhofar, kuris dirba su Blockchain technologija. Naujieną paskelbė Dr. Tariq Taha, BankDhofar atstovas spaudai:

Pirmasis Omano bankas, kuris prisijungs prie daugiau nei 100 bankų ir kitų finansinių institucijų, naudojančių Blockchain technologiją, skirtą momentiniams mokėjimams.

Plėtra vyksta praėjus metams po to, kai BankDhofar prisijungė prie didžiausio Blockchain konsorciumo. Bankas prisijungė siekdamas sudaryti sąlygas klientų pasitenkinimui ir pagerinti bendrą efektyvumą, ypač klientams, kurie reguliariai siunčia pervedimus užsienyje. Viena iš priežasčių, kodėl bankas norėjo bendradarbiauti, yra tai, kad bus atliekami skaidresni ir greiti pervedimai.

Ripple partnerių sąrašas nuolat auga, taip pat sukuria tvirtą platformą. Azijoje ir Europoje buvo paskelbtos penkios partnerystės, kuriose “Ripple xVia” produktas bus naudojamas mokėjimams, kurie bus atliekami Blockchain tinkle – RippleNet. “RationalFX” (Jungtinė Karalystė), “Exchange4Free” (Jungtinė Karalystė), “FairFX” (Jungtinė Karalystė), “UniPAY” (Gruzija) ir “MoneyMatch” (Malaizija) nusprendė prisijungti prie Ripple.

Praėjusią savaitę Ripple kaina svyravo tarp 0,80 ir 0,927 dolerių vertės. Ši savaitė turi būti savaitė, kai XRP pasieks 1 USD, net jei tai bus trumpą laiką.

1Shares