Pietų Korėjos sostinė planuoja išleisti savo kriptovaliutą
0Shares

Pietų Korėjos miestas Seulas kuria savo kriptovaliutą – “S-Coin”, kuri bus naudojama miestų finansuojamose socialinių išmokų programose.

Meras Park Won-soon paskelbė planą praeitą savaitę, kur jis taip pat nurodė, kad miestas sukurs fondą, skirtą Blockchain technologijos ir susijusių startuolių tobulinimui.

“Kadangi Seulas yra didžiausias pasaulyje informacinių technologijų miestas, įskaitant ketvirtąją pramoninę revoliuciją, manau, kad turėtume ištirti naujas technologijas, tokias kaip Blockchain”, – sakė jis.

Kaip ir Estija, bando pritaikyti Blockchain technologiją visuose vyriausybės administraciniuose procesuose, Seulas gali pritaikyti bet kurioms biurokratinėms administracijoms, pvz., Seulo miesto valdomoje viešojo transporto sistemoje.

Ši schema yra dalis platesnio pagrindinio plano, kurį miestas tikisi užbaigti balandžio mėnesį. 2017 m. Lapkričio mėn. Seulo miestas pasamdė “Samsung” SDD, kad padėtų parengti informacinės strategijos planą (IPT), skirtą “blockchain” paremtoms savivaldybių naujovėms. Tai pirmasis Korėjos miestas, norintis įvesti blockchain technologiją.

Dėl Korėjos vyriausybės tvirtos kriptovaliutos reguliavimo politikos, Meras sakė: “Kai paskutinį kartą Teisingumo ministerija paskelbė reguliavimo priemones, buvo didžiulis pasipriešinimas, o vyriausybė atrodo apie tai labai negalvoja“.

0Shares