NEO kaina atsigauna, ruošiasi turui po Europą
7Shares

NEO atsigavo nuo pastarojo kritimo – 45 JAV dolerių, tačiau kol kas trijų skaičių kaina vis dar nepasiekiama. Kriptovaliuta NEO yra tarp didžiausių laimėtojų naujausiame rinkos atsigavime. NEO pakilo daugiau nei 18% per pastarąsias 24 valandas ir tapo stipriausiai augančia TOP 10 moneta. NEO kaina pasiekė 55,30 JAV dolerius.

Viena iš priežasčių, dėl kurios auga, yra mėnesinis GAS paskirstymas Binance. Kriptovaliuta GAS taip pat pakilo 14%, pasiekdamas 16,82 JAV dolerio, bet dar gana toli nuo viršūnės – virš 65 JAV dolerių.

Tačiau tai, kas sekančias dienas gali toliau didinti NEO kainą yra užimtas renginių kalendorius. Artėjantis susitikimas Amsterdame laikomas vienu svarbiausių įvykių, susijusių su NEO informavimu, nes mieste yra gana gyvybinga kriptovaliutos bendruomenė.

Šis renginys yra NEO Europos turo dalis, išskiriami kai kurie miestai, kuriuos labiausiai domina Blockchain technologijos. NEO pristatytojai taip pat aplankys Lisaboną, Madridą, Paryžių, Vieną ir Ciurichą.

Be to, Neon piniginė (Neon Wallet) buvo patobulinta po naujausio atnaujinimo.

Tačiau kai kurie mano, kad pastarasis NEO judėjimas yra tik prekybininkų spekuliacijos, nes skaitmeninis turtas galėjo būti parduotas per paskutinį kainų kritimą. NEO yra vienas iš labiausiai likvidžių aktyvų Azijos rinkose, tačiau dabartinis atsigavimas vyksta palyginti silpnai. Keitykla “Bithumb” gali papildyti “hype”, nes NEO prekyba dabar sutelkta į Binance ir Upbit.

7Shares