Nauji PayPal mokesčiai gali paskatinti žmones naudoti kriptovaliutas
10Shares

Pagal naujausią atnaujinimą PayPal išdėstė naujus klientų sandorių mokesčus, kurie yra didesni už daugumos kriptovaliutos pervedimo mokestį.

Ketvirtadienį PayPal pakeitė savo vartotojo taisykles, kuriose numatytos įvairios priemonės, kad kompanija prisitaikytų prie tam tikrų rinkos pokyčių. Be pašalinto Pay After Delivery ir keletą kitų pakeitimų, PayPal taip pat nusprendė sukurti naują mokesčių struktūrą.

“Mes pašalinome kintamas palūkanų normas kai pinigai siunčiami draugams ir šeimos nariams, turintiems PayPal paskyras kitoje šalyje nei JAV. Naujas fiksuotas mokestis 2,99 JAV dolerio arba 4,99 JAV dolerio už kiekvieną pavedimą, priklausomai nuo gavėjo šalies.”

Šie pakeitimai palies tik JAV gyventojus. Klientai Europoje ir kitose pasaulio šalyse negaus šių mokesčių. Mokėti beveik tris dolerius, už pavedimą yra astronominiai mokesčiai, palyginti su daugybe kriptovaliutų, ypač Tether (USDT) arba Ripple (XRP), kurių pervedimai kainuoja centus. Pinigų siuntimas tam tikroms šalims dabar gali kainuoti net 5 JAV dolerius. Palyginimui Bitcoiną galima nusiųsti už dolerį.

Nepaisant to, kad PayPal pakelė mokesčius iki neregėtų aukštumų, svarbu pažymėti, kad kompanija taip pat turi savo kriptovaliutos tikslus. Kai generalinis direktorius John Rainey sukritikavo kriptovaliutos rinką, PayPal pateikė patentą dėl naujos kriptovaliutos sandorių sistemos, kuri leistų žmonėms siųsti pinigus vieni kitiems, nereikalaujant kol Blockchain atliks savo darbą ir viską patvirtins.

Tai padėtų sukūrti laikinąsias pinigines vartotojams, kurie turi privačius raktus. Kai raktai bus keičiami po sandorio įvykdymo, piniginės gali atnaujinti savo balansus, kol Blockchain patvirtins mokėjimą. Iš esmės jis veiktų taip pat, kaip ir “Lightning Network”.

Jei PayPal nori išlikti konkurencinga dėl augančios kriptovaliutos rinkos, tikriausiai turės intensyviai persvarstyti savo poziciją, kad galėtų pasiūlyti alternatyvą dabartiniam modeliui.

10Shares