Malta siekia tapti
0Shares

Akivaizdu Malta nori tapti “Blockchain sala” ir pasiryžusi pasiekti savo tikslą.

Pastebimai teigiama informacija sklinda iš Maltos, kuri juda teisinga kriptim dėl Distributed Ledger Technology (DLT) reguliavimo. Didžiausia kriptovaliutos keitykla pasaulyje Binance pasirinko Maltą kaip jų naują būstinę po gautų įspėjimų iš Japonijos, Kinijos ir Honkongo.

Binance generalinis direktorius Changpeng Zhao, žinomas kaip “CZ”, palaiko ir kitus projektus Maltoje, tokius kaip “Tron”:

Silvio Schembri, Maltos Finansų Ministras Pirmininkas ir Skaitmeninės Ekonomikos ir Inovacijų ministras pranešė:

“Binance sprendimas yra pasitikėjimo balsas, kurį mes siūlome kaip šalį ir kaip vyriausybę šiame sektoriuje, tai yra teisinis tikrumas šioje erdvėje. Susitikimo su Čekija metu paaiškinau savo ilgalaikę viziją vasario mėn. paskelbtame dokumente. Mes nedraudžiame, bet norime pasinaudoti turimomis galimybėmis reguliuodama sektorių ir netrukdydama inovacijoms. Galų gale mes siekiame, kad Malta būtų “The Blockchain Island”

Kodėl Binance persikėlė į Maltą?

Binance nori pasiūlyti fiat-to-crypto pirkimus ir pardavimus, kurie pagerins savo likvidumą ir pasiūlys savo platformą naujiems investuotojams. Šiuo metu šį pasirinkimą siūlo labai mažai keityklų, todėl investuotojai verčiami ieškoti kitų alternatyvų, kad apsisaugotų nuo kriptovaliutos rinkos nestabilumo, pvz. Tether (USDT) kriptovaliuta.

Malta labai palankiai priėmė Binance, kuri tikisi netrukus pradėti partnerystę su vietiniais Maltos bankais ir per keletą mėnesių pradėti fiat-to-crypto mainus.

Vienas iš Binance pagrindinių tikslų Maltoje yra sukurti decentralizuotą kriptovaliutos keityklą. Toks žingsnis pakeltų Binance į naujas aukštumas, virš visų konkurentų ir naujų inovacijų.

Maltos Blockchain technologijos reguliavimas

Malta aktyviai ir veiksmingai siekė sukurti teisinę DLT (Distributed Ledger Technology) sistemą. Konsultacinis dokumentas siūlo tris teisės aktų priėmimus ir pateiktas iki kovo pradžios. Šie trys teisės aktai apibendrinami taip:

  1. MDIA (Malta Digital Innovation Authority) Bill
  2. Technology Arrangements and Service providers (TAS) Bill
  3. Virtual Currencies (VC) Bill
0Shares