Kinijos bankas naudoja Blockchain technologiją kovai su skurdu Tibete
0Shares

Remiantis Pasaulio banko atlikta apklausa 2015 metais, daugiau nei 700 milijonų žmonių gyvena be pakankamai pinigų, kad galėtų įvykdyti savo būtiniausius poreikius. 1990-aisiais gyventojų skaičius skurde siekė 1,75 mlrd.

Vienas didžiausių valstybinių bankų Kinijoje – Bank of china [BoC] pranešė, kad bankas ketina pradėti naudoti “Blockchain” technologijas Pietvakarių Kinijos Tibeto autonominiame regione. Kinijos bankas ketina integruoti “Blockchain” technologiją, kad būtų atnaujinta esama debesų sistema, skirta banko skurdo mažinimo fondui.

“Blockchain” technologija bus naudojama banko operacijų saugumo patikrinimui, prieigai prie informacijos, failų perkėlimui ir vėlesniam lėšų paskirstymui, dabartinė debesų sistema leidžia projekto valdymo komandai apdoroti fondo paraišką kovai su skurdu. “Blockchain” technologija suteiks mazgų tinklą, kad būtų galima lengvai palaikyti ryšius su banko partneriais ir kitais fondo nariais.

Jie planuoja panašius projektus skurdą patiriančiose provincijose, tokiose kaip Gansu, Yunan ir Qinghai. Tibeto regioninė skurdo mažinimo tarnyba teigė, kad maždaug 330 000 žmonių yra skurde, kurie sudaro apie 12,4% visų gyventojų.

Kinijos vyriausybė paskyrė 2,6 milijardus dolerių kovai su skurdu, kurie bus panaudoti daugiau kaip 1700 kovos su skurdu projektams, siekiant perkelti ir padėti didinti žmonių pajamas.

Nors Kinijos vyriausybė nepripažįsta kriptovaliutos, bet tai nesustabdė pradėti naudoti “Blockchain” technologiją. Kinija įgyvendina “Blockchain” technologijos projektus įvairiose pramonės šakose, tokiose kaip finansų sektorius, apskaita, transportavimas, maisto sauga ir stebėjimas. Kinija pirmauja pagal “Blockchain” patentų skaičiaus. Vyriausybė skyrė milijonus dolerių investicijoms į “Blockchain” technologijas ir jų plėtrą šalies viduje.

0Shares