IOTA [MIOTA] ir Porsche – nauja partnerystė automobilių pramonėje
0Shares

Remiantis naujausiu “IOTA” Twitter atnaujinimu, “IOTA” ir “Porsche Digital Labs” pradėjo bendradarbiauti “Startup Autobahn” valdomu “Program 4” projektu.

“Startup Autobahn” yra inovacijų kompanija, kuri buvo įkūrta 2016 m. hegužės mėn. Įmonę įkūrė “Daimler”, “Plug and Play”, Štutgarto universitetas ir “Arena2036”. Nuo to laiko ji įdarbino dar 9 startuolius ir dirbo įvairiuose projektuose, susijusiuose su mobilumo inovacijomis ir ateitimi. “Startup Autobahn” planuoja pristatyti savo projektus “Expo Day” 2018 m. Liepos mėn.

Neseniai “Startup Autobahn” prijungė “IOTA”, “Porsche” ir kitus technikos startuolius, kurie dirba su pažangiojo mobilumo inovacijų platforma. Vasarį “Porsche” išbandė Blockchain technologijos pritaikymą automobilių pramonėje. Blockchain technologija siūlo saugų tinklą ir padidina transporto priemonių autorizaciją.

“IOTA” yra inovatoriška kompanija, kuri vykdo atviro kodo paskirstytą pagrindinę knygą (open-source distributed ledger), kuri užtikrina saugius mokėjimus ir ryšius tarp technologijų, pagrįstų “IOT” (Internet of Things). “IOTA” siūlo nemokamus sandorius, nepriklausomai nuo duomenų dydžio.

“IOTA” moneta “MIOTA” užima 9 vietą “Coinmarketcap”. IOTA (MIOTA) rinkos kapitalizacija yra 6,6 milijardo JAV dolerių, o apyvartos apimtis yra 113 milijonų JAV dolerių. “MIOTA” kaina šiuo metu 2,38 USD, kaina per pastarąsias 24 valandas sumažėjo 0,62%.

0Shares